Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хъба ли се прецака?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Хъба ли се прецака?

    А при тебе захапва ли колега?При мен днес установих че не иска и да изключи.Просто не щраква като върна назад.А да кажа и какво ми се случи тази сутрин.Джипа беше навън цяла нощ и сутринта едва запали.След като търпеливо го изчаках да му паднат оборотите на 1000 реших че е време да тръгна.Само да уточня че беше оставен на 4Н от вечерта....Давам газ аз, пускам съединителя леко и джипа огасва.Просто не иска да тръгне назад.Пробвах така няколко пъти и накрая дядо японец тръгна след стабилен удар отдолу.Всички кардани си бяха по местата, но се питам възможно ли е от студа да е станало така?Да са замръзнали карета.кардани,полуоски,Хъбове може би?Ако е останала вода в някой от тези детайли след вчерашната оффроуд разходка.

    Коментар


    • #17
      До: Хъба ли се прецака?

      Според мен са ти били замръзнали челюстите в барабаните отзад, затова ти е изгаснала няколко пъти без да можеш да тръгнеш(разходката ако е била и мокра ще обясни това). А удара се е получил отпред след като ти е включил хъба назад. Трябва да внимаваш повечко с тези удари
      Поздрави!!!
      [COLOR=black]Suzuki Vitara 1,6 '94[/COLOR]
      0899089976 Адриян

      Коментар


      • #18
        До: Хъба ли се прецака?

        Аз смених моите автоматични хъбове с ръчни . Старите стоят ако имате интерес ми се обадете . Ръчните ми хъбове ги взех също втора употреба от Германия 200 лв.
        899180483

        Коментар


        • #19
          До: Хъба ли се прецака?

          Първоначално публикуван от dimkov1 Преглед на мнение
          А при тебе захапва ли колега?При мен днес установих че не иска и да изключи.Просто не щраква като върна назад.А да кажа и какво ми се случи тази сутрин.Джипа беше навън цяла нощ и сутринта едва запали.След като търпеливо го изчаках да му паднат оборотите на 1000 реших че е време да тръгна.Само да уточня че беше оставен на 4Н от вечерта....Давам газ аз, пускам съединителя леко и джипа огасва.Просто не иска да тръгне назад.Пробвах така няколко пъти и накрая дядо японец тръгна след стабилен удар отдолу.Всички кардани си бяха по местата, но се питам възможно ли е от студа да е станало така?Да са замръзнали карета.кардани,полуоски,Хъбове може би?Ако е останала вода в някой от тези детайли след вчерашната оффроуд разходка.
          Ами не, не захапва. Но пък при мен се изключва. Това дето е станало сутринта е нормално и мисля че не трябва да те притеснява, в тези студове е мормално да замръзне и на мен ми се случи няколко пъти това. Сега през почивните дни ще имам време да отворя хъба и ще видя какво е положението, после ще пиша.
          [URL="http://forum-lines.ru/"][img]http://forum-lines.ru/rez/ab99319.gif[/img][/URL]

          Коментар


          • #20
            До: Хъба ли се прецака?

            Вчера си отворих хъба, разглобих го целия, почистих го, смазах го, зглобих го и отидох да пробвам, сега вече работи и не издава шумове.
            Сега вече като видях как е направен и как работи автоматичния хъб се убедих че той изобщо не е за offroad , сега и аз търся ръчни
            [URL="http://forum-lines.ru/"][img]http://forum-lines.ru/rez/ab99319.gif[/img][/URL]

            Коментар


            • #21
              До: Хъба ли се прецака?

              Колега аз съм с автоматични и нямам оплаквания Защо казваш, че
              Първоначално публикуван от inteus Преглед на мнение
              той изобщо не е за offroad , сега и аз търся ръчни
              Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

              0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
              /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

              Коментар


              • #22
                До: Хъба ли се прецака?

                Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
                Колега аз съм с автоматични и нямам оплаквания Защо казваш, че
                Предполагам, че зависи основно от стила на каране и къде се кара.
                И аз съм с автоматични, но ако не разкарам Витарата до напролет, смятам да минавам на ръчни. Или на постоянно зацепване, зависи колко ще ме ухапе кучето.
                Най добре да са с копченце, ама няма ...
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X