Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дясно огледало за Jimny

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дясно огледало за Jimny

    Здравейте,
    Поздрави от най-новия форумец и от едно 5-годишно Джимни, което ще се подвизава, сега в Плевен, скоро и в други градове
    Купих го със счупено дясно огледало. Огледалата са ел. Механизмите са запазени и работят, но пластмасата и самото огледало са "на сол". Когато питах в сервиза, където го закърпваха от другите му премеждия (счупен заден страничен прозорец и смачкан калник), ми казаха, че не могат да намерят такова огледало. Останах изненадан, но аз съм абсолютен лаик - що се касае ремонтни работи по автомобили, затова повярвах. Казаха ми да търся по моргите, но нямало да намеря само пластмасата и самото огледало, а ще трябва да го купя с целия механизъм. Все пак реших да попитам във форума - може ли и ако може - какви пари и къде?
    Сърдечно благодаря на всички форумци, които са изписали толкова много за Самурай, Витара, Джимни и какво ли още не, все полезна информация, която ме убеди да избера Джимни-то за мой автомобил.
    Поздрави : Пламен Топалски

  • #2
    До: Дясно огледало за Jimny

    Радвам се, че още едно Джимни се появи във форума
    Хаирлия да е! Чакаме снимки
    А за огледалото - наистина не знам. Не ми се е налагало.
    Suzuki Jimny, 1.3, 2009

    Коментар


    • #3
      До: Дясно огледало за Jimny

      Може би в магазина за части на "Миркат", София, ул. Тимок (номерът е 8, ако не греша). Напоследък съм много зает, иначе бих прескочил да проверя за теб.

      Поздрави!
      Искам България чиста!

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X