Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
    Ванка, ако се обаждаш, аз вече съм говорил с мениджерката. Казва се г-жа Димитрова с тел. 0885991106. Горния е-мейл е нейния.
    Ще я потърся към средата на Януари.Нека да уточним бройките.
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

      довечера ще говоря на моя мъж да дойдем и ние тази година и ще потвърдим допълнително

      Коментар


      • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

        Много добро предложение, май ще дойда и аз, ама не знам дали ще има пари, че като гледам с каква скорост купувам тавани

        Коментар


        • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

          Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
          Много добро предложение, май ще дойда и аз, ама не знам дали ще има пари, че като гледам с каква скорост купувам тавани
          Ами да те оставим без таван и ще имаш
          Две нощувки по 20 лв. = 40 (ако дойдеш още в петък)
          Бензин около 100 лв.
          Хапване, пийване, банкет 50 лв.
          И цялата сметка се връзва около 200 лв.

          Ще помоля всички които ще присъстват на 29-30/01 да пишат само тук, нека другата тема си остане за февруарската сбирка.Такава е молбата на организаторите и е редно да я уважим.Благодаря.
          Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 31-12-09, 15:32.
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

            Ние най-вероятно ще сме поне 3 джипки с 4-5 възрастни, 2 деца (и куче евентуално.)
            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
            0888 315 794
            LZ1UPI
            A1 (Rh+)

            Коментар


            • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
              Понеже и аз, както и Ванката "Pach", съм си освободил последния уикенд на януари за Сузуки среща и няма да мога да отида на "Стара загора и приятели" на 6-7 ми февруари, предлагам ако некой иска да си направим сузуки срещичка за тези, които са си определили времето отдавна ...
              "къде сте определили времето отдавна???" и получавам ЧЕРВЕН картон .
              Не се оправдавам, не коментирам, не обсъждам, а отговарям на зададения ми въпрос.
              1. Всеки има право сам да си определя своето време когато и както намери за добре. (няма да цитирам конституцията )
              2. Относно това дали го има във форума - да http://forum.offroad-bulgaria.com/gr...iscussionid=29. Както може да се види, от съответната тема, която е за националните сузуки срещи, определили сме го поне от 15.05.2009 (за да уточня, това че съм го написал аз, не значи, че не е колективно решение след обсъждане с много от членовете на форума и сузуки обществото).
              Нямам нищо против червените картони, но не е ли по-лесно да се пита преди това?
              Последно редактирано от upi; 31-12-09, 21:33.
              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
              0888 315 794
              LZ1UPI
              A1 (Rh+)

              Коментар


              • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                Колеги, хайде да не издребняваме и да се караме за глупости в началото на новата година.Сузуки сбирката я правим за всички фенове, няма нужда от наказания за това че сме си направили плановете отдалече за конкретна дата, както би трябвало да си е по традиция.Ето например морската сбирка е винаги втория уйкенд на Август, и това се знаеше месеци преди сбирката.
                Надявам се колегите от Ст.Загора да си изберат една дата и тя да си остане непроменена през годините.Така ще е по-лесно да си планираме ангажиментите навреме, за да успеем да дойдем.Заралий са гостоприемни и съм убеден че няма да имат нищо против две мероприятия в две поредни седмици Тъкмо на 29-30.01 ще прогоним маршрута за сбирката на 6.02
                Да ни е честита новата 2010 и да не по-сполучлива за всички ни.Желая ви здраве и успехи във всичко което умеете, късмет във всичко което не зависи от вас, и сбъдване на най-съкровенните ви мечти
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                  Колега PACH , не е редно ти да определяш датата на организаторите (поне така мисля аз) , когато ходиш по сватби ти ли определяш датите или когато те поканят или пазарят.
                  Никак ама никак не си коректен , не може , не бива заради двама -трима от гостите да се променя датата на ( сватбата) , ако беше на сватба на 30-31 , тогава датата 6.02 щеше да ти е по удобна .
                  Да ама не, на всички ни се е налагало да се лишаваме от някое удоволствие защото сме ангажирани по това време , но не трябва да упрекваме организаторите за това че са избрали тази за тях удобна дата .


                  Поздрави.

                  Коментар


                  • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                    Тя работата взе да става като на шуменското състезание!!!Искам да помоля и двете страни да се опитат да направят разумни компромиси и да решим проблема!!!От мен ,ако зависи ,аз ще дойда и на двете събирания,ама накрая да не ме пратят да спя в колата
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                      Първоначално публикуван от mitaka359 Преглед на мнение
                      Колега PACH , не е редно ти да определяш датата на организаторите (поне така мисля аз) , когато ходиш по сватби ти ли определяш датите или когато те поканят или пазарят.
                      Никак ама никак не си коректен , не може , не бива заради двама -трима от гостите да се променя датата на ( сватбата) , ако беше на сватба на 30-31 , тогава датата 6.02 щеше да ти е по удобна .
                      Да ама не, на всички ни се е налагало да се лишаваме от някое удоволствие защото сме ангажирани по това време , но не трябва да упрекваме организаторите за това че са избрали тази за тях удобна дата .


                      Поздрави.
                      Чакай малко, приятелю. Не виждам да има нито некоректни отношения, нито причина за убидени и недоволни - едното събитие се казва "национална сузуки сбирка в Стара Загора" и от 2 години (сега ще е трета) се провежда в последната събота и неделя на януари. Другото събитие се нарича офроуд Стара Загора и приятели и Сте си решили да го правите на 6-7 януари. Не е колегата PACH този, който променя датата, нито той е този, който променя събитието и аз не виждам нищо некоректно.
                      Няма смисъл да обвиняваме тоя или ония в дребнави неща. Както е казал котаракът Леополд "Ребята, давайте жить дружно!"
                      Честита нова година!!!
                      Последно редактирано от upi; 02-01-10, 12:52.
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                        Може да ме влючите и мен в списъците за Априлци.

                        Коментар


                        • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                          Започвам да мисля, че догодина в стара загора сузуки сбирка няма да има освен ако някои който не е от стара загора я направи там за адета.
                          За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
                          За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

                          Коментар


                          • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                            Първоначално публикуван от mitaka359 Преглед на мнение
                            Колега PACH , не е редно ти да определяш датата на организаторите (поне така мисля аз) , когато ходиш по сватби ти ли определяш датите или когато те поканят или пазарят.
                            Никак ама никак не си коректен , не може , не бива заради двама -трима от гостите да се променя датата на ( сватбата) , ако беше на сватба на 30-31 , тогава датата 6.02 щеше да ти е по удобна .
                            Да ама не, на всички ни се е налагало да се лишаваме от някое удоволствие защото сме ангажирани по това време , но не трябва да упрекваме организаторите за това че са избрали тази за тях удобна дата .


                            Поздрави.
                            Мите, не определям нищо и не давам тон на никой.Планирал съм си нещата преди месеци че сбирката ще е последния уйкенд на януари.Аз и няколко приятели ще дойдем тогава и ще покараме.Ако прегледаш началото на темата ще видиш че през известно време повдигам въпроса с уточняването на датата, и все не получавах конкретен отговор.След като няма такъв, нормално е да приемем че ще е миналогодишната дата.Не ангажирам никой с нищо, всеки сам решава къде и с кого да ходи.Тони, няма смисъл да се правят асоциаций с Шумен, защото там нещата бяха на съвсем различна основа.
                            От мен толкова, няма какво повече да коментирам.Ще се видим на 29.01 при "Ушев".За момента от Бургас сме пет Сузукита.
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                              Аз не мога да взема нито отношение нито страна,ама смятам че се пообъркаха работите,не знам що така стана,ама хубаво беше всички заедно да са ,че така става като разидинение на групите.
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • До: Зимна Сузуки Сбирка Ст.Загора - Предложения ?

                                Не знам откъде се почви това разделяне, ама не е хубаво.
                                Искам да дойда, и то много, но вече не знам към коя дата да се насоча.
                                Що не се обединят двете мероприятия, така ще е най-добре според мен.
                                Ама надали, българите сме инати, и всеки ще държи на своето.

                                Май ще посетя сбирката в края на Януари, още отначало се бях наканил именно за тези дати, и ако не се отече нещо работата, ще дойда.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X