Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Привет на ВСИЧКИ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Привет на ВСИЧКИ!

    Да попитам някой ако има или има познат да продава Самурайче, може и без регистрация и с кофти външен вид, но двигател и ходова част да са ОК.
    Ще го ползвам в "ранчо" и понеже си имам още едно съм доволен но ми трябва още продуктивност. Ползвам го повече и от трактор а ремонта ми е по евтин отколкото на кубота пък и друго си е да има покрив отколкото малкото тракторче.
    0888738833
    0898757430
    Момчил
    ОБОЖАВАМ ДА ЦАПАМ В КАЛТА
    Начин на живот- за някой:)Honda Shutlle 4WD 16V, Suzuki Samuraj SJ413, Toyota Runner 2.5TDI, Мургаш

  • #2
    До: Привет на ВСИЧКИ!

    Първоначално публикуван от momchil_vasilev Преглед на мнение
    Да попитам някой ако има или има познат да продава Самурайче, може и без регистрация и с кофти външен вид, но двигател и ходова част да са ОК.
    Ще го ползвам в "ранчо" и понеже си имам още едно съм доволен но ми трябва още продуктивност. Ползвам го повече и от трактор а ремонта ми е по евтин отколкото на кубота пък и друго си е да има покрив отколкото малкото тракторче.
    0888738833
    0898757430
    Момчил
    Колега виж този Самурай http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=72481 От него по трактор няма за продаване ( базикам се )

    Самурая си заслужава
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #3
      До: Привет на ВСИЧКИ!

      Не е ли вярно че колкото по висок толкова по нестабилен на страничен наклон? Може и да греша
      ОБОЖАВАМ ДА ЦАПАМ В КАЛТА
      Начин на живот- за някой:)Honda Shutlle 4WD 16V, Suzuki Samuraj SJ413, Toyota Runner 2.5TDI, Мургаш

      Коментар


      • #4
        До: Привет на ВСИЧКИ!

        Първоначално публикуван от momchil_vasilev Преглед на мнение
        Не е ли вярно че колкото по висок толкова по нестабилен на страничен наклон? Може и да греша
        По принцип е вярно Но зависи колко са изнесени гумите настрани
        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

        Коментар


        • #5
          До: Привет на ВСИЧКИ!

          Изнесени но колко да са изнесени на Самурая.
          Тук имаше една обява
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=62603
          и сега това джипче пак го има че се продава в мобилето вече от Бургас-да не би всеки нов клиент да е супер недоволен?
          Някой знае ли с жигулския мотор ли става проблем или просто няма късмет таз машина?
          ОБОЖАВАМ ДА ЦАПАМ В КАЛТА
          Начин на живот- за някой:)Honda Shutlle 4WD 16V, Suzuki Samuraj SJ413, Toyota Runner 2.5TDI, Мургаш

          Коментар


          • #6
            До: Привет на ВСИЧКИ!

            Първоначално публикуван от momchil_vasilev Преглед на мнение
            Изнесени но колко да са изнесени на Самурая.
            Тук имаше една обява
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=62603
            и сега това джипче пак го има че се продава в мобилето вече от Бургас-да не би всеки нов клиент да е супер недоволен?
            Някой знае ли с жигулския мотор ли става проблем или просто няма късмет таз машина?
            Oт външния вид си личи че е правено със " вкус" . А жигуловия мотор е пълна скръб и много тежи
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X