Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подсилване и укрепяне на преден диф - Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Подсилване и укрепяне на преден диф - Витара

    Отрязва се малка част от предния край на карето плюс шлиците на витарата . От карето на фронтерата се взема задната част и се заварят. Пръта се съединява с втулка и топъл нит. Полуоската на фронтерата е много къса и работи под много голям ъгъл,което е предпоставка да служи дълги години на витарата.Дори и с 20.16v
    В Приморско видях една витара с външни карета от вектра а вътрешни от фолксваген, момчетата бяха от сливен .

    Коментар


    • #17
      От: До: Подсилване и укрепяне на преден диф - Витара

      Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
      Има на едно място две пружини, да ти ги спазаря ли ? Ако искаш обади ми се утре да се разберем, нали знаеш щом е за Сузукитата винаги помагаме
      Здрасти Иване,ако още не си спазарил пружините , аз съм заинтересован !
      888946938

      Коментар


      • #18
        От: До: Подсилване и укрепяне на преден диф - Витара

        Първоначално публикуван от Пацо 1 Преглед на мнение
        Здрасти Иване,ако още не си спазарил пружините , аз съм заинтересован !
        Я виж кога съм писал за пружините 21-09-09, 21:46ч. Заминаха за Китен при един колега.
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #19
          От: Подсилване и укрепяне на преден диф - Витара

          Първоначално публикуван от GOLF-SM Преглед на мнение
          Отрязва се малка част от предния край на карето плюс шлиците на витарата . От карето на фронтерата се взема задната част и се заварят. Пръта се съединява с втулка и топъл нит. Полуоската на фронтерата е много къса и работи под много голям ъгъл,което е предпоставка да служи дълги години на витарата.Дори и с 20.16v
          В Приморско видях една витара с външни карета от вектра а вътрешни от фолксваген, момчетата бяха от сливен .
          Това е моята Витара,която си видял.Това ,което обесняваш,за външното каре ли е?
          Иначе виж нашата полуоска как изглежда,но вътр.каре/вала/ се къса до заварката и ще го мислим по друг начин

          п.п.Май трябва да вземем да пуснем една отделна тема за тунингови полувалове,че си е хроничен проблем!
          Прикачени файлове
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • #20
            От: Подсилване и укрепяне на преден диф - Витара

            В София имало някакви дето правели полуоски. Също и заварявали такива. После не си личало че е заварена и не се чупела на заварките. Но не знам какви са цените на това удоволствие. Т'ва съм го чувал от Соти, така че него може да питате за повече инфо.

            Коментар


            • #21
              От: До: Подсилване и укрепяне на преден диф - Витара

              Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
              Я виж кога съм писал за пружините 21-09-09, 21:46ч. Заминаха за Китен при един колега.
              Ауу май там не поглеждам .. И все пак ако ти попаднат пиши
              888946938

              Коментар


              • #22
                Здравейте да питам някой знае ли къде мога да намеря подсилване на преден диференциал на suzuki grand vitara 1.6

                Коментар


                • #23
                  Не е ли по лесно с чугунен такъв

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X