Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята Гранд Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моята Гранд Витара

    Здравейте колеги, знам че има много такива теми но конкретно искам да споделям какво ще правя по моят джип за това направих отделна тема да не спамя на някой колега.Джипа е Гранд Витара 1.6 къса база 99 година и понеже започнах да гнета в реки и големи кални ями нещата със шосейните гуми са някак на магия.За по-хубави гуми трябва и лифт за който съм се подготвил със пружини и амортисьори за задния мост а за отпред ще ми трябват подложки и тук е проблема.Стругарят който правеше на всички колеги в района почина и останаха един дето лъжата я няма за нищо и други двама които не са правили такива неща досега и става сложно.Във много теми има споделени номера за връзка с хора правещи такива подложки но от преди 2-3 години и повече та не знам тези хора дали още се занимават с това и ми е неудобно да звънкам та ако някой знае човек който и в момента прави такива неща нека сподели ще бъда благодарен.Иначе съм решил да си изработя и защита за от долу но първо ще видя колко е дебела ламарината с която разполагам и ще пиша какво мисля да правя.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X