Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Витара 1.6 16v

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми за Витара 1.6 16v

    Здравейте,

    Имам Витара 89-98, 1.6 16в с гуми Мaxxis MT 764 Bighorn 235-75/15R, дифове с предавателни числа 8/41, lsd на задния диф. С тези гуми витарата се представя добре на равното в кал(полето), но като ида на балкана в кал, лек сняг започва едно мъчение вкарвам я в 4-5 хил оборота да се кача на някой баир, дори някой път след като разкалят преди мен е невъзможно да мина по същия път. Искам да сложа някоя по-агресивна гума в същия размер, но не откривам, хубавите гуми почват от 31-ци на горе примерно "SILVERSTONE MT 117 X-TREME" или някаква друга гума, в никакъв какъв случай регенерат. Дали си заслужава да мина един размер нагоре на 31-ци и да търся силверстоун. Също бих минал един размер по-големи джанти. Преди карах с кобри 195/80/15, но не останах с добро вчечатление от тях, максиса са по-добри, честно казано за това не харесвам регенерата, разлепи се за има няма 2 години, започнаха да спадат и т.н.

    Наясно съм, че да се мине на 31-ци за витара, трябва да се пипне раздатката и евентуално каретата, мисля, си че ще се съберат защото е лифтната 5 см. Витарата се ползва предимно за лов/риболов, но за да стигна до някой кален байр трябва да карам по шосе 50-100 км.

    Поздрави!

  • #2
    Изпусни налягането на гумите на 1,5 и пробвай пак в калта .
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X