Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сузуки Самурай-гасне при студен старт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сузуки Самурай-гасне при студен старт

    Здравейте,
    Имам сузуки сантана/самуфай/ 1.3 моно инжекция 70 кс.
    При студен старт като запали съответно оборотите са по-високии при спадане на оборотите директно гасне. Това се повтаря 7,8 пъти явно докато не се достигне някаква температура и заспиват оборотите и вече го няма проблема с палене гаснене на топло.
    Изтине ли отново старата песен на нов глас.
    Странното е, че като се запали на студено и се подкара не гасне дори да е все още студен двигателят.
    ЧЕКА свети , но майстора, при който беше джипа не успя да го прочете и не му се е случвало такъв проблем преди и да не може да разреши нещо по Самурай/но уви точно в моя му се случи/.
    Той се съмнява за някакъв термо датчик в моноинжекцията, но той не се предлага отделно.
    Аз му занесох още 2 моноинжекции за проба.
    На мен ми каза , че е пробвал с всички и нямало ефект, проблема си оставал.
    Един приятел ми каза , че някой стари коли/джипове се диагностицирали въз основа на броя, продължителността и времето на светене на чека
    / май двуичен код/.
    Моля за насока към проблема , към майстор, към информация за диагностиката.
    Аз съм от София 0879 126 999.
    МОЛЯ за всякаква информация.

  • #2
    Чете се с мост на една букса отпред и броене на миганията на чек лампата. След като се види грешката може много неща да се изяснят. Изглежда прост автомобил, но компютъра си казва много болежки. Има информация из нета, не ми се рови за линкове.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X