Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с гранд витара сигнал на дюзите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с гранд витара сигнал на дюзите

    Имам проблем с гранд витара
    Прекъсва мирише на бензин и катализатора става червен
    На загасен двигател на контакт на първи цилиндър дава 0 волта на дюзата на другите 3 цилиндъра дава на 2ри 10 волта на трети 6 на 4ти 7волта

  • #2
    Катализатор става червен, когато е запушен, и тогава ти излизат проблемите, които във времето или не са били незабележими, или не си им обръщал внимание.

    ... и не е лошо да споделиш с кой двигател си, щото не е един.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #3
      1.6 16v е двигатела аз катализатора го имам на предвид но има нещо нередно с горивната система защото с термометъра като замера температирата на два от цилиндрите е 70 градуса на другите два стига до 400 и това става за 5 минути работа

      Коментар


      • #4
        Прекъсва ти на бензин, което значи, че имаш и газ, но тогава не прекъсва, така ли да се разбира ?

        С какви свещи си, щото за М16А са мааалко специални, иридиеви с иридиева пъпка и на горният електрод ?

        Кабели сменявал ли си, както и двете отделни лули, щото и там мотора е малко капризен ?

        ... и кога си регулирал клапани за последно, щото са с пулове ?
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          Джипката е само на бензин g16b e мотора мерени са клапъни бобините свещите кабели стартера и динамото са чисто нови така мия докараха от англия

          Коментар


          • #6
            Значи говорим за къса Гранд Витара до '05.

            Колега, не е лошо да уточняват тия "подробности" още в началото.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X