Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki Jimny 2020

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki Jimny 2020

    Здравейте!
    Търся собственици на този модел за общи поръчки за аксесоари. Има нужда от "накичване" като багажник ,стълба и т.н. Досега интерирора го подредихме благодарение "алито...." Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8264.JPG
Прегледи:2154
Размер:152.9 КБ
ID:6695083
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

  • #2
    Честита нова играчка!
    Да си я ползвате със здраве и да Ви заведе на готини места, и да Ви прибере после.
    Моля да споделите повече информация от първа ръказа двигател, разход, пътно поведени и екстри.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #3
      Начи "то" е на жената Щото като се почна тази история с "К19" се взе решение да се работи от едно село дето като се развали времето си е зор да се достигне...и да се излезе...Та пита тя да и обеснявам за всички 4Х4 ....Но винаги се стигаше до "ми как ще паркирам в големия град???" Е от това по малко няма. Като си разперя ръцете подпирам задното и предното стъкло. "Въшката" е класика ,парт тайм ,шаси ,бързи ,бавни+ всички екстри за модела : контрол спускане и тръгване при наклон, система против сблъсък, система против излизане от "пътя", и гадината разпознава знаците за ограничение на скоростта и ти ги навира в очите от таблото / и забранено изпреварването/ .Дилъра не ги предлагат от много време щото не покривали стандартите за тази година . Точно тези са с втори ред седалки който се сгъва за да има място за багаж.От тази година май ще може да се поръчат само с предни седалки.... Иначе място за багаж няма...ако сте двама и две кучета например..... Затова си трябва багжник от горе.Сузуки предлагат едни две рейки ...сериозните фирми сега се наемат да произвеждат ,но цените са "добри" От Китай има много добри неща /багажник ,стълба/ но , само ако е бизнес до бизнес поръчка и са поне два броя.
      Двигателя е 1,5 VVT 105 кс. Дават го да гори 6,4 /100 ...още не мога да кажа колко е...Този е с ръчни скорости.5 скорости... Набира като джип По добре отдалеко да изпреварваш... На мистрала е слаба работа мисля ,че към 110-120 е пределната скорост за поддържане...Вече го оцапахме в "къра" ..там си е сила щото дребно и вредно върти се място ....и не се дава...
      Интериора си е празен две дупки за барче където ще слагаме подлакътник от Китай /вече дойде/ ...Аз съм 188 см и не ми е много удобно .Това се сещам....Изглежда наистина като играчка ,но си е класика
      ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

      Коментар


      • noname12
        noname12 коментира
        Редактиране на коментар
        Готина малка играчка! Не че си падам по такива, ама ако решиш да споделиш още информация за в бъдеще ще е супер!
        Дано намериш сродни души с намерение за "накичване"!

    • #4
      Здравейте.
      Какъв беше срока на доставка по договор и спазиха ли го .
      Благодаря.
      Последно редактирано от asenov_h; 12-02-21, 16:01.

      Коментар


      • #5
        Срока си беше 1 година ,но ние не го взехме от дилъра ,а от собственик.Беше му направил 4 хил км. Нямахме представа ,че има такова търсене...Самите дилъри имаха един ценоразпис ,но продаваха без ред модели на завишени цени ..Аз лично не виждам смисъл ,но в момента в световен мащаб се вихри някаква луда мания за тези коли и едн9и аксесоари ,които вървяха на поносими цени сега вече са с 500% отгоре в пари. Вече виждам,че се предлага и модела ,който няма задни седалки / те са за елфове или джуджета/ Аз се стегнах и му направих багажник на тавана ,който ми излезе към 150 лв Докогато издържи.....Има един много неприятен момент в управлението установих. Волана има един "свободен" ход и на няколко пъти да се озовем в някое канавка ....но прочетох ,че това си било особеност ...Караме го със стокови гуми ...държи се добре....Определено изглежда по добре по висок с по големи гуми ама ние гоним км ,не визия Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8592.jpg
Прегледи:1440
Размер:285.8 КБ
ID:6712308
        Прикачени файлове
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • Пенчо
          Пенчо коментира
          Редактиране на коментар
          Това със луфта на кормилото - няма как да е вярно!!!!!!!

      • #6
        Цитира го и един от "тестващите" в тубата...
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #7
          Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
          Цитира го и един от "тестващите" в тубата...
          Пълни глупости!! Това и за Масквич не може да е вярно.
          Толоз ли няма стенд наоколо?

          Коментар


          • #8
            / те са за елфове или джуджета/ , за такъв сключихме договор, 160 дена е срока за доставка,

            Коментар


            • #9
              Не би трябвало 110 да е тавана на магистрала, то Самураят ми, дето е набор 88 държи къмто 100 с 31-ци при това, ако смееш да го караш с толкова.
              Явор
              yavor.nikolov@gmail.com

              Коментар


              • #10
                Първоначално публикуван от wildwildwest5 Преглед на мнение
                Не би трябвало 110 да е тавана на магистрала, то Самураят ми, дето е набор 88 държи къмто 100 с 31-ци при това, ако смееш да го караш с толкова.
                Колегата е написал 110-120 пределна скорост на магистрала за поддържане , при максимална по книжка 145 км/ч , мисля , че спомената от него е напълно вярна .
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • #11
                  Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение

                  Колегата е написал 110-120 пределна скорост на магистрала за поддържане , при максимална по книжка 145 км/ч , мисля , че спомената от него е напълно вярна .
                  Разбирам, нямам предвид максимална, тя е ясна. Просто очаквах, че все пак ново поколение автомобил с не чак толкова слаб двигател и малка маса и размери би трябвало да е конструиран така, че ако реши човек да пътува с него, а не само да ходи по горите, да може да се придвижва нормално по магистралата.
                  Явор
                  yavor.nikolov@gmail.com

                  Коментар


                  • m4r1qn
                    m4r1qn коментира
                    Редактиране на коментар
                    100 кс, форма на асансьорна кабинка, високо - няма как да се движи с 200. Има МПС за скорост, има МПС за гората, няма 2 в 1.

                • #12
                  Здравейте колеги,
                  Бих искал да кажа като горд собственик на Джимни 2020, че нещата написани по-горе от колегата са доста невярни....
                  Няма такова нещо като празен ход на волана, просто стоковите гуми са тесни и е меко казано неустойчиво с тях. Аз си сложих по-широки гуми и разликата е огромна. Другото е това за скоростта.... определено не е състезателна кола, но със сигурност мога да кажа че с настоящите ми гуми за кал може да поддържа 140 км/ч, друг е въпроса че е много шумно.. Максималната скорост която съм правил е 160!
                  Бих посочил като единствени минуси на този автомобил:
                  1.Липсата на бажакник
                  2.Липсата на каквато и да е шумоизолация
                  Иначе е страхотен автомобил, ползвам го градско и ходя по хобитата с него... Бих казал че с гумите за кал е много проходим, тествал съм го из нивите влачейки го по корем в тинята

                  Коментар


                  • asenov_h
                    asenov_h коментира
                    Редактиране на коментар
                    Здравейте.
                    Бихте ли дали някаква информация за багажника и стълбъта. От къде са закупени.

                • #13
                  Багажника не помня от кой сайт го поръчах, но тук http://www.jimnystyle.com го има, също така и още хиляди благинки, но откакто стана това с брекзита..... не е много много оферта ама вече направиха и подразделение в Европа но още изпипват нещата... и някои неща ги изпращат от склада им в Англия и разбира се тука митницата иска някакви документи и пари

                  Btw, продавам си старите педали за джимнито:
                  https://www.olx.bg/d/ad/pedali-za-su...&sliderIndex=0
                  Последно редактирано от J2020; 15-05-21, 23:36.

                  Коментар


                  • #14
                    Здравейте,
                    Имам го от миналата година. Понакупих разни неща включително и джантите, с които е на снимката. Бих се включиш за свестен багажник и багажна кутия. На тема скорост имах възможност да го пробвам. С попътен вятър и лек приятелски наклон 160 за 1 км. Повече няма да го правя. На магистрала 130 подържа без проблем с разход 9.5 примерно и без нищо накичено по покрива разбира се.
                    Ако някой е подобрявал аудио системата моля да сподели. Купих монтажни планки за 13 см говорители за врати и заден панел но не знам какви говорители може да захрани фабричната система. Само на 1 място прочетох RMS 10W което е адски малко. Ще трябва усилвател но при тези размери няма много възможности за монтаж.
                    Ако някой има интерес към оригиналните гуми да пише на лично
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от Pachoo1; 05-06-21, 20:03.

                    Коментар


                    • #15
                      Здравей колега,
                      Наскоро си подобрих точно аудио системата, че със тези гуми за кал...... и си сложих камера за задно виждане..

                      Поръчах си планки за говорителите отзад от тук: https://autofuerst-shop.de/genuine-s...-jimny-gj.html
                      като трябваше да си взема варианта с говорители, защото си ги купих от тук от технополис, но се наложи да коригирам малко дупките на планките, защото не паснаха. Силно те съветвам да си сложиш и шумоизолация!!! Едно че прави звука доста по-плътен, второ че намалява значително шума от пътя,гумите и високата скорост!

                      Относно въпроса с багажника и кутията, силно ти препоръчвам багажник като моя - FRONT RUNNER. Доста здрав, практичен и има адски много аксесоари за него. Разгледай тук: https://eu.jimnystyle.com/collection...ssories?page=1
                      Ако ще поръчваш нещо - казвай да се коалираме, че искам и аз разни неща!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X