Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki grand vitara 2006-2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki grand vitara 2006-2010

    Здравейте!Интересува ме как се представя гранд витара.Дали е шумна?Комфорна ли е?Избрал съм дизел 1.9 ,129 к.с ръчна.

  • #2
    Тоя мотор... по цената си личи спрямо бензиновите, не те съветвам. Шумна е и не е от най-комфортните. Все пак е СУВ които е ориентиран за извън пътя, като цяло и едно ЦРВ или РАВ4, би трябвало да са по-комфортни и по-обезшумени. Тук плюса са трите диференциала (механиката), спрямо другите от класа, камо ли ЦРВ, дето е повдигнато комби. Но все пак, качи се кара и си прецени, комфорта е субективно понятие.

    Коментар


    • #3
      от 6 месеца имам 2,4 - та в резюме - има апетит, шумна е, но минава отвсякъде!
      O888 749-O86
      C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
      NC 750

      Коментар


      • #4
        Много ли е Шумен 1.9?Дизеловият по проблемен ли е?

        Коментар


        • tabu_bg
          tabu_bg коментира
          Редактиране на коментар
          Проблемен е дизела.

      • #5
        Добре ,а какво ще кажете за Нисан 2008,2.0 ,150 к.с дизел?По Добре ли се представя?Като комфорт и подръжка как се представя?

        Коментар


        • #6
          Първоначално публикуван от beast_hd Преглед на мнение
          Добре ,а какво ще кажете за Нисан 2008,2.0 ,150 к.с дизел?По Добре ли се представя?Като комфорт и подръжка как се представя?
          Този Нисан Микра ли е?

          Ако е Микра жените много им се кефят
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #7
            Не,Извинявай не допълних.Моделът е X trail..Интересува ме този от 2008 2.0 dci

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X