Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Запитване за Гранд Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Запитване за Гранд Витара

    Здравейте , търсим компетентни мнения от вас собствениците относно Гранд Витара. Търсим Гранд Витара от периода 2000-2004-та година като сме се спряли на 2.0 HDI. Първият въпрос е кой е по-добрият мотор според вас , 8 или 16 клапановият вариант ? Какви са им плюсовете и минусите ? Най-вече на какво трябва да се обърне внимание при покупката на Гранд Витара. На последно място,но не и по важност какво ще ни посъветвате относно обслужването след покупка ? Смяна на масла на раздатка и диференциали , двигател и всички течности с какви продукти е най-удачно ?

    Предварително Благодаря за вниманието !

  • #2
    Специално за този модел автомобил има предостатъчно изписано във форума , потърсете и почетете , ще си отговорите на всички въпроси .

    П.П. Интересувал съм се от Гранд Витара и в раздел Сузуки и Какъв джип да си купя има тонове информация...
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #3
      Прегледах да , има доста разнообразни теми вариращи между разновидностите на двигатели и възможни проблеми но конкретизирана тема за покупка на 2.0 HDI не успях да намеря.

      Коментар


      • #4
        Доколкото знам мотора е на пежо
        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
          Доколкото знам мотора е на пежо
          Да на Пежо е , но се чудим главно дали да е 8 или 16 клапановият поради простата причина , че 16 клапановият предлага новото табло вътре за разлика от 8 клапановият. Друг е въпросът , че много хора твърдят че именно 16 клапановият е по проблемен,, Естествено ако е така ще се спрем на 8 клапановият и старото табло.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X