Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане относно Гранд Витара - дизел

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане относно Гранд Витара - дизел

    И аз реших да сменям старата Витара - 1.6 карбуратор двуврата с нещо по-ново.Загледал съм се в двуврата Гранд Витара. За да имам поне малко багажник не искам да го заемам с газова бутилка и по тази причина съм се загледал в дизелите. И сега въпроса : има ли Гранд с дизел Пежо 2.0 с осем клапана. Питам защото ме уплашиха с ваденето на дюзите на 16 клапановите. И още един въпрос : Става ли изобщо да се смени повреден 16V с друг 8V.

  • #2
    Първоначално публикуван от Ruse Преглед на мнение
    И аз реших да сменям старата Витара - 1.6 карбуратор двуврата с нещо по-ново.Загледал съм се в двуврата Гранд Витара. За да имам поне малко багажник не искам да го заемам с газова бутилка и по тази причина съм се загледал в дизелите. И сега въпроса : има ли Гранд с дизел Пежо 2.0 с осем клапана. Питам защото ме уплашиха с ваденето на дюзите на 16 клапановите. И още един въпрос : Става ли изобщо да се смени повреден 16V с друг 8V.
    1. И аз реших да сменям старата Витара - 1.6 карбуратор двуврата с нещо по-ново. - защо, какво и е?
    2. Загледал съм се в двуврата Гранд Витара. За да имам поне малко багажник не искам да го заемам с газова бутилка и по тази причина съм се загледал в дизелите - двувратата ГВ е спо-малко пространство вътре от старата двуврата витара, която имаш и се води с три врати, щом можеш да влезеш отзад, значи е врата. МНОГО ВАЖНО - дизел с три врати НЯМА.
    3. На въпроса ти - без коментар, щото отпадна от точка две, но все пак почети малко за дизеловите мотори при витара и ГВ(много варианти са), моето мнение е че всичките са куци коне, дори и 110 турбото при ГВ ХЛ7 на пежо.
    4. Става ли изобщо да се смени повреден 16V с друг 8V? - ако се отнася до дизеловият, вече отговорих в предният въпрос.

    Успех

    Коментар


    • #3
      https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...8&slink=g7gbw1 за нещо такова се оглеждам най - вече заради климатика и по-новата година

      Коментар


      • #4
        Моята е такава, 16 клапана. На места чета, че Пежо изобщо не са давали 8 клапанов мотор на Сузуки за тази кола, на други - обратно. Почти не намирам информация, все едно изобщо няма такава кола.
        Иначе, тази от обявата изглежда доста зле, дори и на снимки, на живо ще е трагедия.
        Като цяло, багажникът е смехотворен. Две пълни торби от хипермаркет и е пълен до горе, но пък задните седалки се бутат и мястото се увеличава.
        Колата е доста тромава, сравнена с други коли с подобни двигатели, но това може и да е субективно усещане, тъй като ми е първа кола от тоя тип. Другата ми кола - Алфа 159 с 1,9 мотор е направо самолет в сравнение с тази, служебните, които съм карал с 1,5 1,7 и 1,9 дизел също всички са били по-пъргави. Може пък и моята точно да не е съвсем в ред, знае ли човек.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X