Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki Samurai 1.3 бензин моноинжекцион 1998

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Довечера ще гледам още едно. Пак е същия модел, уж на по-малко километри, с газова уредба обаче.
    Но това, което най-много ме кефи е, че му се маха покрива

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_86 (2).jpg
Прегледи:271
Размер:173.9 КБ
ID:6623589

    И е на по-прилична цена от пърия. Така че ако ми хареса мисля направо да го взимам Ама да не бързам.
    Прикачени файлове
    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
    Gabriel Garcia Mаrquez

    Коментар


    • #17
      Още малко снимки:

      Последно редактирано от Андрей Боянов; 13-07-20, 17:14. Причина: Дублиран пост
      "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
      Gabriel Garcia Mаrquez

      Коментар


      • #18
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:
Прегледи:0
Размер:200.6 КБ
ID:6623605
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:
Прегледи:0
Размер:184.7 КБ
ID:6623607
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:
Прегледи:0
Размер:137.3 КБ
ID:6623606
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:
Прегледи:0
Размер:180.1 КБ
ID:6623610

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:
Прегледи:0
Размер:173.9 КБ
ID:6623612
        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
        Gabriel Garcia Mаrquez

        Коментар


        • #19
          На снимките е кукла . Това с карбуратора ли е ?
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
            На снимките е кукла . Това с карбуратора ли е ?
            Не, тая с карбуратора е по-голяма бръкма и ми я дават без технически преглед, а аз не искам да се вкарвам в тая история.
            Тая не я знам още инжекцион ли е или карбуратор. Нямаше много инфо в обявата, ще кажа, като я видя.
            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
            Gabriel Garcia Mаrquez

            Коментар


            • #21
              Поне до колкото се вижда от снимките е много запазен. Табло , волан...изглеждат в перфектна кондиция . Ако не е обработван отдолу , също изглежда ок , до колкото се вижда де...
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • #22
                Тоя ръб не ми даде да я карам! Той ме вози. Егати и фламандеца!

                Но го капарирах джипчето, видя ми се перфектно, доколкото ми дадоха да го видя, де Но на тоя селянин целия му селскостопански двор беше като аптека. И накрая пак взех кола без технически преглед

                Като я взема, ще разказвам пивече. Иначе е инжекцион в крайна сметка. С газова уредба, която също изглежда супер.
                "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                Gabriel Garcia Mаrquez

                Коментар


                • #23
                  Честито! Има и такива темерути, но ми се струва да е за добро. Това, че всичко му е подредено и изпънато говори добре за него. Предполагам се е грижил както трябва.
                  Споделяй по-натам как е Самурайчето, с каквото можем ще помагаме при нужда.

                  П. П. Значи все още се намират читави екземпляри на запад от старата школа, просто нашите джамбази не вкарват такива защото цените са други.
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • #24
                    Айде честито.. забравих да ти кажа да премериш дали е по-ниско от 1.75м.
                    Да видим дали ще влезе в гаража при мен. И дали да разчиствам място за развихряне.

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                      Айде честито.. забравих да ти кажа да премериш дали е по-ниско от 1.75м.
                      Да видим дали ще влезе в гаража при мен. И дали да разчиствам място за развихряне.
                      Какъв гараж, бе. Нали на двора? Има антена и няма да влезе
                      "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                      Gabriel Garcia Mаrquez

                      Коментар


                      • #26
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:zuki1.jpg
Прегледи:203
Размер:276.5 КБ
ID:6624886

                        Взех го От 150 км го докарах днес до Брюксел. По магистралата нито един камион не можа да ми се опъне.
                        Малко съм като претрепан след 2 часа каране, явно съм загубил тренинг
                        Засега всичко му изглежда супер, ще видим накъде ще тръгне.
                        Сега трябва да мина на преглед, няма да ви занимавам с процедурата. Ще пиша още по-натам, като видя какво ще му правим
                        "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                        Gabriel Garcia Mаrquez

                        Коментар


                        • #27
                          Наздраве и да почерпиш !
                          Който търси , намира !
                          Човекът е човек, когато е на път !

                          Коментар


                          • #28
                            Самурайчето продължава да не показва никакви дефекти. Но аз и не съм го карал много, де, защото не съм минал още на преглед. Ходих веднъж, но ми отказаха !

                            След като всички се въртяха един по един около джипката да й се радват и след като всички проверки минаха супер, тоя на канала, дето я гледаше отдолу реши, че тегличът е заварен към шасито. Аз не знаех какво да кажа, защото даже не я бях гледал отдолу още колата. Като се наведеш се вижда, че е захванат с болтове, ама той бил видял следи от заваряване. И докато разбера какво става се оказах с червен сертификат - това е нещото, което ти дават вместо сертификата от последния преглед, който в моя случай беше направен от предния собственик има-няма един месец по-рано.

                            Демек, спряха ми колата от движение, защото му се сторило, че има следи от заваряване. А то ето как изглежда захващането на теглича към шасито:

                            Натиснете снимката за да я уголемите  Име:теглич.jpg Прегледи:0 Размер:619.6 КБ ID:6627602

                            Тая черна защитна боя, дето е мазана отдолу, на моя човек му е заприличала на заварка.

                            Та сега имам два месеца (вече по-малко) да я отведа пак на преглед с отстранени забележки. То няма какво да отстранявам, само ще развъртя теглича и евентуално ще почистя малко боята, да се вижда ясно, че се разглобява и това е. Ама само разправии.

                            Но покрай тая история поне ходих и си купих два куфара инструменти и отделно ми дойдоха едни стойки, да си подпирам колата, докато лежа отдолу

                            Натиснете снимката за да я уголемите  Име:stojki.jpg Прегледи:0 Размер:242.9 КБ ID:6627603
                            "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                            Gabriel Garcia Mаrquez

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X