Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втвърди ми се волана!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Втвърди ми се волана!

    От 5-6 дена усещам втвърдяване на волана в завой и неизправяне автоматично. Първо проверих нивото на маслото в хидравличната система - на максимално е. Чудя се от къде да продължа търсенето на проблема? Освен това - проблем ли е шофирането така? Мога ли шофирайки да причиня по-големи вреди или единственото ще е по-трудното движение на волана?
    Руен Хаджиниколов

  • #2
    бобът казва помпа
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      Колата с рейка ли е или с кутия?
      Има ли не гресирани гресьорки по предницата?
      Това с невръщането е доста по-притеснително от това, че геврека е по-труден!!
      Не бих карал дълго така.

      Коментар


      • #4
        Погледни и ремъците да не са хлабави.
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #5
          Течност може да има, но да е зацапана и неефективна. Хидравликата обслужвана ли е по график? Друго което лесно може да се погледне са колелата - има ли износване на гумите на една страна, или евентуално самото колело да е леко наклонено с горния край навътре? Минавала ли е колата перез големи препятствия, дупки и т.н. напоследък?

          Коментар


          • #6
            На ВитарЪТ в подписа ми, като се УдрЪви воланът миналия месец, особено при връщане, се оказА каре на кормилния прът. Ново каре и всичко заспа.

            п.п. За да си сигурен, че е каре - задържа на пресекулки през четвърт оборот на волана.
            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

            Коментар


            • #7
              Благодаря ви за отговорите. Пенчо - с кормилна рейка. Asteri - обслужването се е свеждало до доливане на масло и то веднъж за всичките 6 години откакто я карам. krasi-mir Да, като че ли по този начин го чувствам. Ще проверя всичко, за което ме съветвате!
              Руен Хаджиниколов

              Коментар


              • #8
                Оказа се първото каре на кормилният прът!
                Руен Хаджиниколов

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X