Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за Jimny

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Багажник за Jimny

    Здравейте! Някой намерил ли е добро решение за багажник тип скара за Джимни (след 2018г.)?

    Front Runner имат 2 добри решения, но ми се стори прекалено скъпо: 3/4 от тавана: 785 Евро и цял таван за 925 Евро - https://www.frontrunneroutfitters.co...rent-slii.html

    Ще ми е полезно да чуя и вашия опит и мнение за алтернативен вариант за багажник.

    Благодаря!
    Светът на Владо

  • #2
    Мен още ме е яд че си поръчах оригиналните греди, а те не стават за нищо. Сега търся греди за кутия със заключване и прилична товароносимост, но и аз не мога да намеря никъде.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Pachoo1 Преглед на мнение
      Мен още ме е яд че си поръчах оригиналните греди, а те не стават за нищо. Сега търся греди за кутия със заключване и прилична товароносимост, но и аз не мога да намеря никъде.
      Ако откриеш нещо, което е добро, моля те, пиши. Днес питах в Миркат - оригиналните ги предлагат за 633 лв.
      Какво имаш предвид - не може ли да се закрепи багажник или кутия на оригиналните напречни греди?
      Светът на Владо

      Коментар


      • #4
        Може да се сложи кутия без проблем, но с максимално общо тегло кутия + багаж 30кг. Така като гледам в най добрия случай едната от гредите най - много да я ползвам за основа за LED bar. Друго не може да понесе. Слага се бързо когато ми потрябва, но съответно още по бързо се сваля от някой тръгнал на пазар из квартала.
        Ето едно предложение за 75кг и много прилично цена
        https://www.ebay.co.uk/itm/Suzuki-Ji...53.m1438.l2649
        И едно, което е за 50кг. но изглежда несравнимо по добре от горното
        https://www.ebay.co.uk/itm/Für-Suzuk...53.m1438.l2649
        Последно редактирано от Pachoo1; 05-05-20, 09:36.

        Коментар


        • #5
          Два бона за багажник от правоъгълни профили ....

          Толкова ли няма майстори заварчици, които да го направят за 1/3 или 1/4 от цената?
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • #6
            През пролетта на 2014-та, след нескопосано мое действие, се оказах катурнат в едно дере, да речем под ъгъл 45 градуса. Колегите от разходката ми се притекоха на помощ, един тях - яко момче, на което до днес съм благодарен - дръпна за лявата греда и... тя му се счупи в ръцете. Това е един от малкото кусури на Джимнито (моето е от 1999): тези греди не са такива, каквито ви се виждат, те са пластмасови и на всичкото отгоре май се крепят върху тенекията. Дълго се чудих какво да правя, дори мислех да поръчвам в Миркат безбожно скъпата оригинална греда. Който е виждал "основния" багажник на Джимни, ще разбере защо ми е било толкова важно. НА ВЪПРОСА - случайно споделих кахъра си с близък човек и той-заедно с негов колега ми направи и монтира съвсем нови железни релси, които ми вършат чудесна работа. Беше подарък за мен, така че не знам нищо за цената. В момента, за съжаление не намирам снимка. Поздрави!
            Искам България чиста!

            Коментар


            • #7
              Здравейте! Предлагам готови багажници, а за модели, за които нямам готови, можем да ги изработим. Предполагам ,че и за Джимни няма да е проблем. Приккачил съм снимки за примери.
              диф сеуянин със самоует - www.rif4x4.bg

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X