Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко би струвала

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко би струвала

    Здравейте колеги, имаме едно сузуки sj 413 бензин къса база 1986г в един двор в долна Диканя, беше на бащата на жена ми, но човека почина и един съселянин ми дава 900лв. за да я вземе, та въпроса е дали струва повече или е добре тия пари които дава? Колата е с регистрация ,пали и се движи но вероятно трябва да се прави някаква реставрация!

  • #2
    За токова я вземам и аз без да го гледам.Отвори мобиле.бг и се ориентирай. Ако качиш снимки тук може и да получиш по-добри оферти.
    Сузуки Самурай-старт от скрапа
    0885192667

    Коментар


    • #3
      Тотално изгнил 1000цц го продадох за 1800лв.

      Коментар


      • #4
        Качвай снимки, ще му вземеш доста по добри пари.

        Коментар


        • #5
          Трябва да ходя до там за да го наснимам, а сега ще ми е малко трудно с тия КПП-та! Ще проверя дали някъде няма случайно снимка! То в мобилето има две обява, едната 6000евро другата 2500лв!
          Последно редактирано от pacoran; 24-04-20, 12:13.

          Коментар


          • #6
            Моето катастрофирало, с регистрация и в пълна изправност. Второ купе за смяна на смачканото, в разглобен вид го продадох за 1500. Ако имаш снимки ще бъде много по-лесно за продаване. Успех.
            Издържах вчера, ще издържа и днес...

            Коментар


            • #7
              Със сигурност ще се намери купувач тук във форума и то за по-добра цена.
              Чакаме снимки и на този съселянин направо му отказвай ! 😀
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • #8
                Разбрах от жената на човека че е бил колега в форума и някой от вас може да го знаят! Ника му е Sam40!

                Коментар


                • #9
                  Намерих стари снимки преди няколко години! Като махнат КПП-тата ще кача актуални.

                  Коментар


                  • #10
                    Така, има развитие по темата, колега от форума огледа джипа предложи цена по висока от на този съселянина и му го продадох на него! Дано си го направи както му е кеф и да си го кара със здраве! Ако той пожелае да се похвали и да разкаже подробности да го направи , ако ли не здраве да е:-)

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X