Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Високи обороти при студен старт Сузуки Самурай, 1.3 моно

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Високи обороти при студен старт Сузуки Самурай, 1.3 моно

    Здравийте колеги, от скоро съм собственик на Сузуки Самурай sj 80. 1996 г. Направи ми впечатление че при студен старт двигателя държи около 3000 оборота та въпросът ми е. Могат ли да се регулират тези обороти или трябва да сменя нещо по моноинжекциона?

  • #2
    3 години и половина го карам така, до сега не съм намерил лечение. Абонирам се за темата
    Suzuki Samurai SJ80
    Suzuki Samurai SJ80
    Toyota LC 70

    Коментар


    • #3
      Има нещо което не е както трЕбва. Имал съм Самураи и не са били така.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #4
        "Държи" в смисъл докато стоиш на място да загрее, или държи целия ден докато караш, или само докато излезеш от квартала няколко минути?

        Коментар


        • VTiufekchiev
          VTiufekchiev коментира
          Редактиране на коментар
          Само докато загрее. После са нормални около 800

      • #5
        И моето Джимни на 3 години е така. Много високи обороти докато загрее.

        Коментар


        • Nickop
          Nickop коментира
          Редактиране на коментар
          И аз съм страдал от тая болежка! Отпред на моното има една капачка с три винта. Отвивате и отваряте леко капачката, че има и гарнитура. Вътре ще видите една ампула, която има две резки по края и с някаква голяма отверка или с нещо друго я отвъртате оборот. Аз я отвивах с някакви остри клещи! Така до като ви хареса на студено. Ако нещата не се оправят с отвиването минавате на план Б. Търсите втора ръка тази ампула, която върви заедно с моноижекциона за около 50 лв. и всичко ще се оправи. Та тази ампула е автоматичния смукач и е пълна с някакъв гел, който като се скапе и оборотите се вдигат. Мисля, че на Суифт от тези години с мотор 1.3 също е подобно моното и ще свърши работа.

      • #6
        Благодаря за съвета ще пробвам

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X