Обява

Свий
Няма добавени обяви.

показване на разход на гориво на литър в километри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • показване на разход на гориво на литър в километри

    какви настройки да направя, така че разхода на гориво(средният и моментният) да се показва в литри за километри

  • #2
    При така зададения въпрос: - ляво копче три пъти , след това дясното 2 пъти.

    Коментар


    • Полковника63
      Полковника63 коментира
      Редактиране на коментар
      лявото нали е за настрийка на часа

    • Полковника63
      Полковника63 коментира
      Редактиране на коментар
      Много се извинявам, но може ли малко по-подробно.При запален автомобил или само на контакт се натискат копчетата? При мен дясното копче е за настройка на часа, като го натисна мига за настройка на часа,при натискане на три пъти само сменя часа....Може ли да ми опишете подробно как стават настройките?Извинявайте ако съм досаден, благодаря Ви предварително!

    • Полковника63
      Полковника63 коментира
      Редактиране на коментар
      Много се извинявам, но може ли малко по-подробно.При запален автомобил или само на контакт се натискат копчетата? При мен дясното копче е за настройка на часа, като го натисна мига за настройка на часа,при натискане на три пъти само сменя часа....Може ли да ми опишете подробно как стават настройките?Извинявайте ако съм досаден, благодаря Ви предварително!

  • #3
    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    При така зададения въпрос: - ляво копче три пъти , след това дясното 2 пъти.
    3 - на дясно и 2 пъти ... пак на дясно а и ще светне една червена лампичка.

    Коментар


    • EIvanov
      EIvanov коментира
      Редактиране на коментар
      А зумерчето ще свирне ли.

    • Полковника63
      Полковника63 коментира
      Редактиране на коментар
      Много се извинявам, но може ли малко по-подробно.При запален автомобил или само на контакт се натискат копчетата? При мен дясното копче е за настройка на часа, като го натисна мига за настройка на часа,при натискане на три пъти само сменя часа....Може ли да ми опишете подробно как стават настройките?Извинявайте ако съм досаден, благодаря Ви предварително!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X