Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Носачи Гранд Витара 1999 - 2005г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Носачи Гранд Витара 1999 - 2005г.

    Някой знае ли ,какви шарнири се купуват,когато се преработват носачи ,за да станат със сменяеми шарнири? Виждал съм ,че са някакви с резба,които се монтират,като се отстрани оригиналния шарнир и се фрезова носача и му се прави резба.....

  • #2
    Не съм запознат какъв шарнир слагат, но мога да те насоча само.При Citroen,Peugeot Berlingo и други френски коли шарнира е с резба и е навит на шенкела.Въпроса вече е да намериш с подходящия диаметър за отвора на носача и за отвора, където влиза в шенкела. Сваляш носача и с него в магазина да си намериш подходящия шарнир и след това при стругар.


    Това е шарнир от Berlingo след 2007г.


    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от z_chakarov Преглед на мнение
      Не съм запознат какъв шарнир слагат, но мога да те насоча само.При Citroen,Peugeot Berlingo и други френски коли шарнира е с резба и е навит на шенкела.Въпроса вече е да намериш с подходящия диаметър за отвора на носача и за отвора, където влиза в шенкела. Сваляш носача и с него в магазина да си намериш подходящия шарнир и след това при стругар.


      Това е шарнир от Berlingo след 2007г.

      Да точно този тип съм виждал....мисля беше в някакъв английски форум....
      Следващият въпрос е колко устойчиво и надеждно би било?!?

      Коментар


      • #4
        Колега, иннвестирай в тръбни носачи, не са бог-знае колко скъпи и после си свиркай...https://www.offroadtuning.com/shop/s...-grand-vitara/
        Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
        Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

        Коментар


        • #5
          Абе бая си е разликата в цената,има един агент в Сопот.мисля за 60 лева ти прави резбата,после шарнир от Пежо и летиш.
          Yamaha Yz450F
          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
          Всичко с ''рошави''гуми!

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
            Абе бая си е разликата в цената,има един агент в Сопот.мисля за 60 лева ти прави резбата,после шарнир от Пежо и летиш.
            И колко време летиш ?
            Този шарнир изкарва максимум два месеца в гора !
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение

              И колко време летиш ?
              Този шарнир изкарва максимум два месеца в гора !
              На тръбните носачи,какви шарнири се монтират? Имате ли наблюдение,кои "изкарват" повече? Предимно асфалт.

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от viking Преглед на мнение

                На тръбните носачи,какви шарнири се монтират? Имате ли наблюдение,кои "изкарват" повече? Предимно асфалт.
                На тръбните се монтират шарнири от Витара .
                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                Коментар


                • #9
                  Освен сменяемия шарнир, какво друго е предимството на тръбните носачи.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X