Обява

Свий
Няма добавени обяви.

слагане на ладов двигател на самурай...как става :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: слагане на ладов двигател на самурай...как става

    ухаааа ново двайсе ) пак съм в размишления )
    LZ5DG....0888985906
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
    Не всичко, което има две бузи е лице!

    Коментар


    • #17
      До: слагане на ладов двигател на самурай...как става

      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
      При нас един механик Иво ,монтира на Самурая двигател от Лада.НИщо съществено,но след това сложи мотор от Омега-2.0-130кс.Е няма такова животно,който е карал кросов двутактов мотор,знае какво е усещането.130кс-носят Самурая като чели е 15кг.Витарите въобще не могат да се сравняват с него.Има оше един Самурай,с мотор от Сузуки,-Балено,много добро също решение.
      РУМБА ние с ВИТАРИТЕ само ги вадиме от КАЛТА
      [I]Георги Дим. Попов :Самоков тел.0882567867[/I]

      Коментар


      • #18
        До: слагане на ладов двигател на самурай...как става

        А стига сте го мислили , този самураи иска совственик дето не мисли много а деиства повече , то всичко е ясно какво става и какво не става е исписано във форума .
        Ще чакам да ти умръзне и на тебе и тогава се надявам да ми се обадиш за да попадне наи накрая в моите ръце .
        Е тогава вече ще му се види тесно шасито .

        Коментар


        • #19
          До: слагане на ладов двигател на самурай...как става

          пусто време де го няма ...пък и матор и т.н. няма още...до края на месеца обаче ще съм го засилил на някаде да се прави )
          LZ5DG....0888985906
          Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
          Не всичко, което има две бузи е лице!

          Коментар


          • #20
            До: слагане на ладов двигател на самурай...как става

            донора е закупен!!! ))
            LZ5DG....0888985906
            Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
            Не всичко, което има две бузи е лице!

            Коментар


            • #21
              До: слагане на ладов двигател на самурай...как става

              двигателя вече е факт.....мощността е дори и в излишък....дръгва от 4-та без проблем на бързи.....за максималната скорост наистина ми се струва че ще е 60-70....но той с повече така или иначе ще се разпадне
              LZ5DG....0888985906
              Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
              Не всичко, което има две бузи е лице!

              Коментар


              • #22
                До: слагане на ладов двигател на самурай...как става

                Но,внимавай. Мощтноста е голяма, но дали ще издържат каретата и диф. на голямо натоварване. Аз бях собственик на Сурай 8-години,и внимавай как ще го тормозиш, че после много пари ще пръснеш за чаркове. Успех с новият двигател.

                Коментар


                • #23
                  До: слагане на ладов двигател на самурай...как става

                  Първоначално публикуван от borchev Преглед на мнение
                  двигателя вече е факт.....мощността е дори и в излишък....дръгва от 4-та без проблем на бързи.....за максималната скорост наистина ми се струва че ще е 60-70....но той с повече така или иначе ще се разпадне
                  Трябва да го покажеш. Интересно, защо така 60-70 - това на какви обороти?

                  Коментар


                  • #24
                    До: слагане на ладов двигател на самурай...как става

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Трябва да го покажеш. Интересно, защо така 60-70 - това на какви обороти?
                    Ако е самика от аватара - то по принцип пределната му разумна скорост е около 90 при идеално състояие на всичко по колата в заводския и вид. Не, че не може да вдигне 140 и с неговия си мотор, просто не е разумно.

                    Сега сложи рунтави гуми, тук-таме по нещо дето не е съвсем перфектно (амове, кормилен механизъм,втулки, тампони) и те ти ги 60-70 разумна скорост

                    Мен по ми е интересно доколко има разлика в карането по пресечен терен - големи камъни, ровове, ей такива екстри. Тоест, когато се налага да се кара максимално бавно.
                    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                    Коментар


                    • #25
                      До: слагане на ладов двигател на самурай...как става

                      гумите одавна са рунтави....амове слагам тия дни от уаз заради лекия лифт....и кардани уазкови ще се слагат че мойте са като солетки до 2-3 седмици ще прилича на истински джип
                      LZ5DG....0888985906
                      Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                      Не всичко, което има две бузи е лице!

                      Коментар


                      • #26
                        До: слагане на ладов двигател на самурай...как става

                        Първоначално публикуван от KOSER Преглед на мнение
                        Но,внимавай. Мощтноста е голяма, но дали ще издържат каретата и диф. на голямо натоварване. Аз бях собственик на Сурай 8-години,и внимавай как ще го тормозиш, че после много пари ще пръснеш за чаркове. Успех с новият двигател.
                        Немисля че ладовия двигател има чааак толкова много мощност от примерно един бмв мотор 1.8.Издържат и на къде къде по големи натоварвания
                        Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                        Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                        Коментар


                        • #27
                          До: слагане на ладов двигател на самурай...как става

                          Преди всичко зависи от теб самия как ще го караш. Успех.

                          Коментар


                          • #28
                            До: слагане на ладов двигател на самурай...как става

                            момчета ладовия двигател го сложих заради простотата му и части консумативи и т.н. са жълти стотинки....мощността му е екстра за това купе и за тези гуми
                            LZ5DG....0888985906
                            Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                            Не всичко, което има две бузи е лице!

                            Коментар


                            • #29
                              До: слагане на ладов двигател на самурай...как става

                              Интерестна комбинация се е получила.Но не мисля ,че самурайския двигател е твърде скъп за обслужване.Аз направих подобна манипулация за да вкарам V6 2000 кубика на Ford TAUNUS,вместо 1,3литровия оригинален мотор.Но то се оказа .че ако модифицираш нещо ,то друго оригинално нещо ще се предава.В моя случай карета на кардани.след това ги преправихме и сменихе с по евтини руски-ама те на пук почнаха да се трошат повече.
                              0888 364 731

                              Коментар


                              • #30
                                До: слагане на ладов двигател на самурай...как става

                                Първоначално публикуван от borchev Преглед на мнение
                                момчета ладовия двигател го сложих заради простотата му и части консумативи и т.н. са жълти стотинки....мощността му е екстра за това купе и за тези гуми
                                Няма лошо, но наистина ми е интересно как се държи колата като цяло с новия двигател, когато трябва да се движи максимално бавно. Питам от гледна точка на това, че характеристиките на въртящия момент на двигателите са различни. За мен лично, един от проблемите на Нивата са не особено добре сметнатите (ако въоще са смятани) предавателни числа спрямо характеристиката на двигателя и общата маса на автомобила. Не знам как е на новите модели, просто защото нямам никакъв опит с тях, но на старите (1.6) си го имаше и недостига на мощност където най-много ти трябва и тук-таме някоя "дупка" във въртящия момент при превключване на скоростите.
                                А ти имаш наблюдение върху поведението на Самика и със оригиналния и с новия мотор, затова питам за сравнение, колкото и субективно да е.
                                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X