Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Vin на Самурай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Vin на Самурай

    Имам интерес към един Самурай.Собствениците твърдят че е 98г. закупен от магазин.На 54000км. ако може да се вярва на километража.Времето го е пощадило, в смисъл няма ръжди и изгнило никаде,но много хора които не са го пазили, са го карали.Служебна машина.
    По външната маска ми прилича на модел около 93г.,но можеби защото е произведен в Испания.Не можах да се справя с калкулаторите за Вин код,затова го публикувам тука с молба някой да го декодира.

    вин: VSESJS00C00207877
    Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
    ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

  • #2
    До: Vin на Самурай

    Първоначално публикуван от ognqn Преглед на мнение
    вин: VSESJS00C00207877
    1-3 позиция индекс на производителя
    JS2=Япония
    JS3=Япония
    JS4=Япония
    JSA=Япония
    VSE= Испания
    TSM=Унгария

    4-5 позиция Модел и тип превозно средство
    FT=Suzuki Grand Vitara
    FJ=Suzuki Jimny
    MA=Suzuki Swift
    MM=Suzuki Wagon R+
    HT=Suzuki Grand Vitara XL7
    SJ=Suzuki Samurai
    6-9 позиция обозначение на модела

    10 позиция година на производство

    12-17 позиция производствен номер


    Т
    ози Самурай е не повече от 1990г според мен.
    Това SJS0 трябва да е SJ50 и е модела на шасито по което да си купуваш частите от магазина.
    VSE -Испанче е със сигурност
    Гледам питал си и в други форуми.Абе какво му мислиш взимай го като го харесваш.
    Последно редактирано от banjo; 18-05-09, 23:18.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #3
      До: Vin на Самурай

      " Гледам питал си и в други форуми.Абе какво му мислиш взимай го като го харесваш "

      ,Ами много ми харесва ама му искат 4500лв.,а аз не го оценявам на толкова.Това е проблема.Годината не ме интересува,ама те са се хванали за нея и държат на цената.Който е от Бургас е виждал белите самураи на една охр.фирма.Били са закупили 10бр. за разходки на туристи,в последствие са си ги карали по служба.
      Зарадвах се че няма теглич-мисля си не са дърпали каравани,ама скобата от заде скъсана.
      Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
      ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

      Коментар


      • #4
        До: Vin на Самурай

        със скобата не могат да дърпат каравана...я пусни снимка на самурая ако имаш...аз не съм чувал за охранителна фирма със самураи,дори и в Бургас
        куче или вълк?
        в клетка ,или свободен?
        въпрос на личен избор.
        Вихрен Илиев
        0888249888
        blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
        Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #5
          До: Vin на Самурай

          на мен 7000 са ми искали за Самурай '98 без блокаж. Не се навих даже да отида да го видя. Не че те навивам, но АКО е запазен бих ги дал 4500, ако намериш сериозни забележки може да се спазариш за корекция.

          mater, би ли дал линк за снимката на това с шестте колелета или би ли ми изпратил картинката на Лично Съобщение?

          Коментар


          • #6
            До: Vin на Самурай

            Снимки нямам,не беше удобно при огледа.Скобата скъсана от дърпане на закъсали други коли и т.н.
            Самураите купувани 98г. за разходки на туристи,а след това по служба ползвани,докато се продадат.
            Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
            ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

            Коментар


            • #7
              До: Vin на Самурай

              Първоначално публикуван от ognqn Преглед на мнение
              Снимки нямам,не беше удобно при огледа.Скобата скъсана от дърпане на закъсали други коли и т.н.
              Самураите купувани 98г. за разходки на туристи,а след това по служба ползвани,докато се продадат.
              В София, в кв.Симеоново преди много години имаше бели Самури на охранители,но ти колега ,явно не си се возил на Самураи за да повярваш,че някои чужденец ще се качи на таквоз чудо двуврато.

              Коментар


              • #8
                До: Vin на Самурай

                Първоначално публикуван от Kal Преглед на мнение
                но ти колега ,явно не си се возил на Самураи за да повярваш,че някои чужденец ще се качи на таквоз чудо двуврато.
                Ти к'во, заяждаш се със собствениците на Самурай ли? Това е една от петте марки 4х4 която е емблематична като най-добра за офф-роуд. В интерес на истината аз си заменям Дискавари-то (друга емблематична марка) за Самурай защото става за екстремен, регионален офф-роуд.
                Самурай не карат глезльовци, Самурай е с най-много конверсии на купето, Самурай е елементарен от към подръжка (Трудно се разваля, лесно се оправя)
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • #9
                  До: Vin на Самурай

                  Не Ви знам Колега Kal на какво Вие сте се возили,но аз съм карал само две джипки Дайхатсу фероза и Самурай/въпросния/ и мога да кажа че съм очарован от тях.Самурая е класически 4х4 ,както споменаха колегите.
                  За добро возене си имам друга кола.Фероза или Самурай ще си купя за свободното време.
                  Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                  ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                  Коментар


                  • #10
                    До: Vin на Самурай

                    самурая не е правен да вози добре,меко и гладко..той си има предназначение,който иска да не му друса-вози се по магистралата,на лека кола...джипа е за къра
                    куче или вълк?
                    в клетка ,или свободен?
                    въпрос на личен избор.
                    Вихрен Илиев
                    0888249888
                    blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                    Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Vin на Самурай

                      Първоначално публикуван от ognqn Преглед на мнение
                      Не Ви знам Колега Kal на какво Вие сте се возили,но аз съм карал само две джипки Дайхатсу фероза и Самурай/въпросния/ и мога да кажа че съм очарован от тях.Самурая е класически 4х4 ,както споменаха колегите.
                      За добро возене си имам друга кола.Фероза или Самурай ще си купя за свободното време.
                      Kaрам Самурай, вече 10 г. Исках, да предпазя колегата от излишни илюзии, че щом вози чужденци джипката е луксозна,но явно не съм разбран правилно и си навлякох гнева на всички.Самураят е прекрасен джип-верен като доберман,но не дава всеки да го пипа.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Vin на Самурай

                        Първоначално публикуван от Kal Преглед на мнение
                        Kaрам Самурай, вече 10 г. Исках, да предпазя колегата от излишни илюзии, че щом вози чужденци джипката е луксозна,но явно не съм разбран правилно и си навлякох гнева на всички.Самураят е прекрасен джип-верен като доберман,но не дава всеки да го пипа.
                        Радвам се Колега за добрите ваши намерения.Извинения от моя страна за тона.Дай боже да се видим на някоя Сузуки среща и на бира там!



                        Поздрави !!!
                        Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                        ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X