Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов Самурай във форума!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Нов Самурай във форума!

    Първоначално публикуван от Avcho Преглед на мнение
    Това е друг клип:
    http://www.vbox7.com/play:177f3f13
    Джипа е на dlse
    Надявам се, че след клипчетата колегите няма да се откажат от "ДЖИПКИТЕ" си!!!
    това са нископрофилни,високоскоростни гуми с индекс У с максимална допустима скорост на движение над 210км и според мен не е правилно да се правят сравнения.На другия ден разкъсах ли те със зимните гуми на същото място кажи?Без блокажи мултипликатори
    бързи и бавни . А ти с нивЪта с нови гуми за офроуд Малатеса Кобра
    така се окопа в калта ,че слезе бос да газиш с загънати крачоли да си вадиш номера от локвата и омеша маслото с водата,провлече биелните лагери и после нямаше друг изход освен да се ОТКАЖЕШ ОТ "ДЖИПКАТА" СИ! Аз не се хваля ,че карам джип но всичко по него съм правил със собствените си ръце, а ти с този Самурай парадираш че караш всъдеход! JAFCHO
    Последно редактирано от Злой; 07-04-09, 07:52.

    Коментар


    • #32
      До: Нов Самурай във форума!

      Първоначално публикуван от dlse Преглед на мнение
      това са нископрофилни,високоскоростни гуми с индекс У с максимална допустима скорост на движение над 210км и според мен не е правилно да се правят сравнения.На другия ден разкъсах ли те със зимните гуми на същото място кажи?Без блокажи мултипликатори
      бързи и бавни . А ти с нивЪта с нови гуми за офроуд Малатеса Кобра
      така се окопа в калта ,че слезе бос да газиш с загънати крачоли да си вадиш номера от локвата и омеша маслото с водата,провлече биелните лагери и после нямаше друг изход освен да се ОТКАЖЕШ ОТ "ДЖИПКАТА" СИ! Аз не се хваля ,че карам джип но всичко по него съм правил със собствените си ръце, а ти с този Самурай парадираш че караш всъдеход! JAFCHO
      Всеки човек допуска грешки и си купува Нива или CRV,но никога не е късно да се поправят!Да караш Самурай е удоволствие,особенно подготвен преди това!!!
      Радослав Йончев

      Коментар


      • #33
        До: Нов Самурай във форума!

        Първоначално публикуван от Avcho Преглед на мнение
        Всеки човек допуска грешки и си купува Нива или CRV,но никога не е късно да се поправят!Да караш Самурай е удоволствие,особенно подготвен преди това!!!

        Така е ,но знаеш на мен за какво ми трябва ЦРВ то. Хубава ти е джипката със здраве да си я караш !

        Коментар


        • #34
          До: Нов Самурай във форума!

          Първоначално публикуван от Avcho Преглед на мнение
          Всеки човек допуска грешки и си купува Нива или CRV,но никога не е късно да се поправят!Да караш Самурай е удоволствие,особенно подготвен преди това!!!
          Радо ти пак от кога караш ДЖИП , че аз се си мисля че неможеш да ни догониш Разбираш ги вече ти еййййййййййй

          Коментар


          • #35
            До: Нов Самурай във форума!

            Спокойно спокойно записах му сервиз мануел за самураи на флашката и че като знам кат пинете по 4 бири какви ги правите направо се плаша за горкия самураи да неси направи сам сепуко
            Абе вили шогуна готов ли е след харакирито дето му направи ?

            Коментар


            • #36
              До: Нов Самурай във форума!

              Първоначално публикуван от biko_d Преглед на мнение
              Спокойно спокойно записах му сервиз мануел за самураи на флашката и че като знам кат пинете по 4 бири какви ги правите направо се плаша за горкия самураи да неси направи сам сепуко
              Абе вили шогуна готов ли е след харакирито дето му направи ?
              охооооо готов е , само кадето немога да го науча лети иначе вече плува

              Коментар


              • #37
                До: Нов Самурай във форума!

                абе подразбрах аз даже и шпионски снимки и видео ми пратиха днес ама ти си признаи

                Коментар


                • #38
                  До: Нов Самурай във форума!

                  Здравейте , на всички! На колегата с новия Самурай-честито, да си жив и здрав да си го караш! Това ми е първият пост и моля да ме извините ако греша нещо но просто незнам как да постапя! Имам проблем - как да разбера коя година е моя Самурай(вчера си го купих) В итл. талон пише 1998г. но на мен не ми се вярва а трябва да го обслужа и незнам за коя год. да поръчвам части! Благодаря Ви предварително!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Нов Самурай във форума!

                    Първоначално публикуван от tonni Преглед на мнение
                    Здравейте , на всички! На колегата с новия Самурай-честито, да си жив и здрав да си го караш! Това ми е първият пост и моля да ме извините ако греша нещо но просто незнам как да постапя! Имам проблем - как да разбера коя година е моя Самурай(вчера си го купих) В итл. талон пише 1998г. но на мен не ми се вярва а трябва да го обслужа и незнам за коя год. да поръчвам части! Благодаря Ви предварително!

                    Разрови се из форума,има теми за VIN-кодовете на машините (номера на рамата),мисля че 9-ти или 10-ти знак от № на рамата указва коя година е произведена джипката.
                    Успех.
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Нов Самурай във форума!

                      [QUOTE=taran;723269]Разрови се из форума,има теми за VIN-кодовете....



                      Благодаря, но не стана нищо! Както и да е , джипката ми е супер!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X