Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цена на водна помпа.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цена на водна помпа.

    Може ли някой да ми каже цената на водната помпа за 16v и за 8v? Дайте ако знаете и за оригинални и за ментаци части, но само нови.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

  • #2
    До: Цена на водна помпа.

    Сменявал съм моята преди две години. Не помня точно, но ми се върти спомен за около 60 - 80 лева. За 16V.

    Коментар


    • #3
      До: Цена на водна помпа.

      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
      Може ли някой да ми каже цената на водната помпа за 16v и за 8v? Дайте ако знаете и за оригинални и за ментаци части, но само нови.
      Когато търсих Водна помпа на Самурая (Евро07 - Христо Ботев 119) продавача 100% каза GMB. И така и бях чувал. За японска - GMB. Цената.... http://www.euro07.bg/catalog/catalog...ByCar&id=16717 - Това за 1.6 8v

      Но май са едни и същи и за 16v-то, като гледам каталога. Звънкай един телефон на Евро07 и там момчета ще ти кажат - цена,къде го има и т.н.

      Знам, че този на Хр. Ботев 119 им се води "японския" магазин. (Че имат доста...)
      Има варианти, но ако избереш GMB няма да сбъркаш.

      Лека и дано съм помогнал.
      Последно редактирано от Вико; 19-03-09, 00:08. Причина: поправчица...

      Коментар


      • #4
        До: Цена на водна помпа.

        Първоначално публикуван от Suzuki_Sj410 Преглед на мнение
        Когато търсих Водна помпа на Самурая (Евро07 - Христо Ботев 119) продавача 100% каза GMB. И така и бях чувал. За японска - GMB. Цената.... http://www.euro07.bg/catalog/catalog...ByCar&id=16717 - Това за 1.6 8v

        Но май са едни и същи и за 16v-то, като гледам каталога. Звънкай един телефон на Евро07 и там момчета ще ти кажат - цена,къде го има и т.н.

        Знам, че този на Хр. Ботев 119 им се води "японския" магазин. (Че имат доста...)
        Има варианти, но ако избереш GMB няма да сбъркаш.

        Лека и дано съм помогнал.
        Meрси! Не е за мен, а за приятел. Днес ще сменя помпа и се притесняваше от някакви 200лв и нагоре. Явно нещата са по-розови, така че всичко е наред
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X