Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за амортесьори на витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за амортесьори на витара

    Здравейте всички фенове на Сузуки! Аз съм нов,но запален витарособственик - има-няма 1 месец откакто купих къса 1.6 витара 90-та год. Не знам дали ще стигна до хард offroad .засега целта е кротки разходки в гората. Все още съм в процес на изчистване на кусури след купуването- трябва да сменя задните амортесьори. Прочетох това в www.suzukibg.com :pim1962 написа:Здравеите колеги,някои знаели задните амортесьри на витарата 16v 1995г на каква цена са и от каква друга кола може да пасне Благодаря...............здравей,,,,наи-изгодните са от ЖУК,,,,аз съм с такива ,,,,струват 30лв.парчето,,,във варна,,,,преди да купиш,свали стария,,,с него отиваш на магазина,,мериш ,,,едно към едно са ,,,жука ,го дават 1500кг.,а твоита 1300кг,....аз съм с такива,сам си ги слагах,,горе са на едно гаика ,а долу с ухо ,гумичките за ухото са от жигули, 2,50комплекта

    Може ли да коментирате вярно ли е? Аз нямам опит и ще съм ви благодарен.
    Б. Бонев
    0осем88две6шест71три

  • #2
    До: Въпрос за амортесьори на витара

    Вярно, но не е и здраво.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за амортесьори на витара

      Благодаря Upi! А какви да търся при условие,че за сега не се планира лифт? Може да е глупав въпрос,но въпреки че ми е 6-та поредна кола (ама за първи път толкова стара )- нямам технически познания - сега трупам информация - форума е мнооого полезен!!
      Б. Бонев
      0осем88две6шест71три

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за амортесьори на витара

        Казват,че ставали от Опел Омега (комби),но е най-добре като ходиш да ги купуваш да си носиш и оригиналния,за да сравняваш размери (освен ако не си ги записал на твоя )
        Айде успех!
        Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за амортесьори на витара

          на опела са 10см. по дълги

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за амортесьори на витара

            Колега имам едни амове от моита витара втора употреба са но са здрави ако имаш инерес ще ти ги дам тел 0887282937.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за амортесьори на витара

              За по ХАРД каране - CALMINI, за по лекичко AL-KO 4х4.
              Написал съм цяла дисертация на тема амортисьори, но не помня в коя тема. Има търсачка!
              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
              http://www.cardomain.com/ride/2562837

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за амортесьори на витара

                Благддаря,Павле! Ще пробвам да намеря AL-KO. Ако ме устройват като цена - те ще са - ако не - ще ти звънна,щото надскочих планираните разходи за момента.
                Б. Бонев
                0осем88две6шест71три

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за амортесьори на витара

                  Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                  За по ХАРД каране - CALMINI, за по лекичко AL-KO 4х4.
                  Написал съм цяла дисертация на тема амортисьори, но не помня в коя тема. Има търсачка!
                  Е те за това писах - форума е мноооого полезен! Благодаря Kaskadiora! отивам да търся AL-KO (за сега)
                  Б. Бонев
                  0осем88две6шест71три

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X