Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лампа "OD OFF" мига ?????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лампа "OD OFF" мига ?????

    Здравейте колеги. Вчера сутринта като запалих Витарата , лампата на овърдрайва започна да мига. Беше доста студено. Угасих , зпалих пак и вече не мигаше. Случвало ли му се е на някого, такова нещо , и какво значи?
    NISSAN TERRANO II , 2.4 i,къса база,BF Goodrich Winter slalom, 235/75/15

  • #2
    До: Лампа "OD OFF" мига ?????

    Без да съм специалист по твоята кола. От прочетеното във форума знам, че "японците" чрез мигане индикират не сработила система. Т.е. ти си подал команда, но някъде нещо не се е доизпълнило.
    Като заклет електричар предполагам, че става дума за лоша ел. връзка някъде по веригата
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      До: Лампа "OD OFF" мига ?????

      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      Без да съм специалист по твоята кола. От прочетеното във форума знам, че "японците" чрез мигане индикират не сработила система. Т.е. ти си подал команда, но някъде нещо не се е доизпълнило.
      Като заклет електричар предполагам, че става дума за лоша ел. връзка някъде по веригата
      И аз мисля да е нещо по електрическите букси , щото не я бях палил три дена преди това. Явно ще трябва да се направи една профилактика на всички букси, конектори и кабеляци.
      NISSAN TERRANO II , 2.4 i,къса база,BF Goodrich Winter slalom, 235/75/15

      Коментар


      • #4
        До: Лампа "OD OFF" мига ?????

        Индикация за грешка от компа на скоростите. Мисля че по броя мигания се чете кода на грешката, после по таблица се проверява кое чудо се е сбъгнало.
        Honda XL600LM, 1987
        Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
        Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

        Коментар


        • #5
          До: Лампа "OD OFF" мига ?????

          Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
          Индикация за грешка от компа на скоростите. Мисля че по броя мигания се чете кода на грешката, после по таблица се проверява кое чудо се е сбъгнало.
          При мен си мигаше постоянно с честота около 2 Hz
          NISSAN TERRANO II , 2.4 i,къса база,BF Goodrich Winter slalom, 235/75/15

          Коментар


          • #6
            До: Лампа "OD OFF" мига ?????

            Пред акумулатора имаш бял конектор за диагностика, мисля че беше с 4 крачета и капаче, даваш накъсо клеми 5 и 10 и даваш на контакт - почваш да броиш миганията: едно пауза две означава 12 - код за изправна кутия, всичко останало означава някакъв проблем.
            Honda XL600LM, 1987
            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X