Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двойни амове за Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Двойни амове за Витара

    Здравеите. Искам да помоля за идей искам да си сложа двойни амортйсьори отпред, но не открих нищо.Ако може някой да ми помогне . БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

    Витарата е1,6 8клапана таза която е на аватара ми .
    Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 14-02-09, 19:02.
    ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

  • #2
    До: Двойни амове за Витара

    Видях че Иван Попов е направил точно това и по удачен начин,потърси го да ти обясни....
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • #3
      До: Двойни амове за Витара

      ЕЕЕЕЕ хора никой ли не знае нищо ,не искам да откривам топлата вода при условие ,че вече някой я ползва.
      ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

      Коментар


      • #4
        До: Двойни амове за Витара

        И аз съм любопитен!
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • #5
          До: Двойни амове за Витара

          Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
          И аз съм любопитен!
          Здравейте. И аз съм много любопитен ама уви ......
          Колега UPI незнам дали ще се сетиш кой съм , запознахме се на сбирката до Приморско бялата Витара с бременната и крива мома . Искам да те помоля ако се познаваш с Иван Попов дапусне малко подробности по неговия проект с 2-те амове евентуално ако ти имаш възможност и той желание да ни покаже . Благодаря ви
          ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

          Коментар


          • #6
            До: Двойни амове за Витара

            Първоначално публикуван от Бумбар Преглед на мнение
            Здравейте. И аз съм много любопитен ама уви ......
            Колега UPI незнам дали ще се сетиш кой съм , запознахме се на сбирката до Приморско бялата Витара с бременната и крива мома . Искам да те помоля ако се познаваш с Иван Попов дапусне малко подробности по неговия проект с 2-те амове евентуално ако ти имаш възможност и той желание да ни покаже . Благодаря ви
            Знам кой си, разбира се .
            Днес говорих с Иван Попов и се разбрахме да мине тия дни да снимам предницата. До колкото разбрах, идеята е да не се случват неща като това: http://forum.offroad-bulgaria.com/at...3&d=1234726139
            http://forum.offroad-bulgaria.com/at...9&d=1234726088
            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
            0888 315 794
            LZ1UPI
            A1 (Rh+)

            Коментар


            • #7
              До: Двойни амове за Витара

              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
              Знам кой си, разбира се .
              Днес говорих с Иван Попов и се разбрахме да мине тия дни да снимам предницата. До колкото разбрах, идеята е да не се случват неща като това: http://forum.offroad-bulgaria.com/at...3&d=1234726139
              http://forum.offroad-bulgaria.com/at...9&d=1234726088
              някой ще черпи ли ако му кажа
              OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
              www.offroadprimorsko.com
              0899883765

              Коментар


              • #8
                До: Двойни амове за Витара

                Само със снимки няма да стане. От тях ще стане ясно къде и как се закрепва, но не и какъв е и какви са ходовете на амортисьора. Тук някой колега е уловил Витарата на Иван Попов на старозагорската среща в акция и се вижда малко.
                Прикачени файлове
                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                Коментар


                • #9
                  До: Двойни амове за Витара

                  Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                  Знам кой си, разбира се .
                  Днес говорих с Иван Попов и се разбрахме да мине тия дни да снимам предницата. До колкото разбрах, идеята е да не се случват неща като това: http://forum.offroad-bulgaria.com/at...3&d=1234726139
                  http://forum.offroad-bulgaria.com/at...9&d=1234726088
                  Здравейте. Този проблем мисля да го предотвратя с ограничителни колани. Двойните амове ще ги монтирам да не подскачам в неравностите и за по-голяма стабилност в завой със скорост , като говоря изцяло за черен път.
                  ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

                  Коментар


                  • #10
                    До: Двойни амове за Витара

                    Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                    Само със снимки няма да стане. От тях ще стане ясно къде и как се закрепва, но не и какъв е и какви са ходовете на амортисьора. Тук някой колега е уловил Витарата на Иван Попов на старозагорската среща в акция и се вижда малко.
                    Еи!!!!!Искате да оставите човека без ХЛЯБ БЕ!Хаидуци такива.
                    Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

                    Коментар


                    • #11
                      До: Двойни амове за Витара

                      Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                      Само със снимки няма да стане. От тях ще стане ясно къде и как се закрепва, но не и какъв е и какви са ходовете на амортисьора. Тук някой колега е уловил Витарата на Иван Попов на старозагорската среща в акция и се вижда малко.
                      Иван Попов никога не е крил какво и как се монтира. До колкото знам, всеки който го е питал за каквото и да е било е получил отговор и никога не е имало "няма да ти кажа щото е тайна". (Поне при мен винаги е било така)
                      Последно редактирано от upi; 18-02-09, 18:17.
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • #12
                        До: Двойни амове за Витара

                        Опаа от тези снимки се вижда че витарата с откинатия амортисиор е с тунинг окачнане
                        нее правена по схемата на Иван Попов . Колега upi ти ли прави снимките ако е така кажи каккъв цвят е окачването на мен нещо ми синее ама дали .
                        Аз си мислех да направя захващането на допърнителните амове горе в подложката на пружината под 90 градуса пробивам отвор нарязвам резба нещо яко щее примерно 12мм. и захващам там горната част на амортисиора а долу трябва да се завари едно уше на носача според ухото на амортисиора . Ходовете на витарата отпред са малки така че избора на амортисиори е голям .

                        Коментар


                        • #13
                          До: Двойни амове за Витара

                          Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                          някой ще черпи ли ако му кажа
                          Пусни някоя снимка пък почерпката е лесна аз още несъм черпал за хъбовете.Работят перфектно за сега.
                          ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

                          Коментар


                          • #14
                            До: Двойни амове за Витара

                            Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                            Опаа от тези снимки се вижда че витарата с откинатия амортисиор е с тунинг окачнане

                            нее правена по схемата на Иван Попов . Колега upi ти ли прави снимките ако е така кажи каккъв цвят е окачването на мен нещо ми синее ама дали .
                            Снимката е от състезанието "Грация и мощ" ма 14-15 февруари.

                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...E%F9+14&page=3
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • #15
                              До: Двойни амове за Витара

                              Първоначално публикуван от Бумбар Преглед на мнение
                              Пусни някоя снимка пък почерпката е лесна аз още несъм черпал за хъбовете.Работят перфектно за сега.

                              Колега ти ме забрави тотално ще ше да казваш някой друга тайна пък......
                              ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X