Обява

Свий
Няма добавени обяви.

горен багажник за витарата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • горен багажник за витарата

    Здравейте имам Сузуки Витара 1.6 16v дълга база и ми трябва багажник за нея.Виждал сум такива като мойта джипка с горен багажник по целият таван и се спуска по врата на багажника (багажника е гумиран целият) ,точно такъв ми трябва,но незнам от къде да си купя.Ако можете да ми кажете от къде да си купя такъв и горе долу колко пари ще струва.

  • #2
    До: горен багажник за витарата

    Търси тук във форума Явор Вромос, от Бургас. Той предлага подобни багажници.
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: горен багажник за витарата

      Потърси Чичо Петъ-В58 мисля, че му беше ника...в обявите продавам-гуми и други...пича е точен...ако случайно пък се видите му кажи поздрави от мен...мисля, че това е твоята обява...

      Продавам си багажника. Изработен е от стъклопласт. Дълъг е 1,30 м, обем около 300 л. Има секретна ключалка и допълнително заключване в предната част. Има и планки за закрепване към напречни греди. Цена 280 лв /спешно/. Намира се в Бургас.Тел.0888 364 731/Петър
      Р.Р. Има леки ожулвания по боята от клони.
      Прикачени иконки
      Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
      .................................................................................................
      Е. Абу

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X