Обява

Свий
Няма добавени обяви.

сузуки витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • сузуки витара

    имаме сузуки витара и на калниците имаме гумени линии които започнаха леко да се отлепват как да ги оправа и от къде да си намеря нови за всеки случай. мерси предварително

  • #2
    До: сузуки витара

    При мен са залепени с двойнозалепваща лепенка.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • #3
      До: сузуки витара

      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
      При мен са залепени с двойнозалепваща лепенка.
      +1 И при мен е същото и няма отлепене освен ако не искам
      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
      КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

      Коментар


      • #4
        До: сузуки витара

        Двойнозалепващите ленти дистанцират гумата от калника и задържа вода. Моите ги залепих с силикон и съм спокоен за ръжда.
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • #5
          До: сузуки витара

          Ако искаш евентуално да могат да се отлепят си намери добро двойно лепящо-например на 3М,те предлагат много видове като дебелина,дължина и здравост на лепене в различен ценови клас.Ако искаш да стане хипер здраво,НО без възможност за отлепване залепи ги с полиуретан (изглежда като силикон,но не съдържа въобще).Цената на двойнолепящото е 10-40лв(за 10-15м),а на полиуретана 10-20лв(300-600мл).
          Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

          Коментар


          • #6
            До: сузуки витара

            мерси много пак

            Коментар


            • #7
              До: сузуки витара

              Изпитано, това е твоя материял. Производство на Henkel, на полиуретанова основа, ако В.Търново ти е удобно, ще ти дам телефон на търговец.
              Прикачени файлове
              Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

              Коментар


              • #8
                До: сузуки витара

                С водоустойчив силикон след прцизно почистване на повърхностите с коресилин и после притискаш с нещо да дръпне силикона.Внимаваш да не подминеш с лайсната ръбчето на вратата до калника,че ще повтаряш упражнението отново. Сайдкика задържа една година и нещо така,после го откраднаха и т. н./т. е. не знам дали са се отлепили вече при копелетата/.
                Камен Механджиев

                Коментар


                • #9
                  До: сузуки витара

                  Моите съм ги залепил със черен силикон за гарнитури, доста храсти са ги драскали и не са могли да ги отлепят
                  Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X