Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Зимна среща в Стара Загора 31.01.2009 година.

    Здравейте!
    Има идея да се организира зимна среща в старозагорската губерния.
    Не знам организаторите кога и как ще съумеят да ни привикат, но мисля, че няма да им откажем помощ още повече ако се отнася и до пържоли работата.
    Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 23-12-08, 19:33.
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

  • #2
    До: Зимна среща в стара загора

    Кога смяташ, че ще се завърти тази среща ? Иска ми се да дойда
    Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

    0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
    /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

    Коментар


    • #3
      До: Зимна среща в стара загора

      Аз също бих дошъл с удоволствие.Освен това Зарата ми е до болка позната ,ергенувах там.

      Коментар


      • #4
        До: Зимна среща в стара загора

        Пишете ме имен. С удоволствие ще дойда и аз.

        Коментар


        • #5
          До: Зимна среща в стара загора

          Първоначално публикуван от Plamen Mitev Преглед на мнение
          Пишете ме имен. С удоволствие ще дойда и аз.
          Сега остава Белата и Компания да кажат кога през месец Януари ще си направим Зимната Сузуки Сбирка

          9-10-11 Януари ?
          Тъкмо ще е минал и Иванов ден
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • #6
            До: Зимна среща в стара загора

            Момчета,идеята е супер!Ще обсъдим нещата с групата,уточняваме датата и ще пишем!А сняг ще намерим - бъдете сигурни!..Абе ще стане веселбата....

            Коментар


            • #7
              До: Зимна среща в стара загора

              Тва сузуки среща ли да го разбираме,или кот има
              Аз съм там,и без тва не съм вадил палатката от лятната среща.....

              Коментар


              • #8
                До: Зимна среща в стара загора

                И мен ме пишете малко ми е далеко от Смолян ама мисля ако оцелея по празниците да присъствам на драго сърце
                „глупава глава на краката почивка не дава”

                Коментар


                • #9
                  До: Зимна среща в стара загора

                  Първоначално публикуван от balta Преглед на мнение
                  И мен ме пишете малко ми е далеко от Смолян ама мисля ако оцелея по празниците да присъствам на драго сърце
                  Заповядай,ние после ще вьрнем жеста като доидем до Родопския край,там е наистина райско кьтче.За организацията нямате грижа ,само ми кажета как точно трябва да протече срещата,кои кви мераци има,за нощувките претенции,че някои искат лукс,които го няма в моите представи,давайте мнения да вземем общо решение,ясно че ще направим обходна обиколка на част от средногорието около 100 км,преди да се сьберем на софрата
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Зимна среща в стара загора

                    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                    Заповядай,ние после ще вьрнем жеста като доидем до Родопския край,там е наистина райско кьтче.За организацията нямате грижа ,само ми кажета как точно трябва да протече срещата,кои кви мераци има,за нощувките претенции,че някои искат лукс,които го няма в моите представи,давайте мнения да вземем общо решение,ясно че ще направим обходна обиколка на част от средногорието около 100 км,преди да се сьберем на софрата
                    За Родопската среща ще говорим по-нататък.Нека сега да се концентрираме върху Старозарогрската

                    Бела, аз си представям нещата така:
                    Събиране, една средно-хард разходка (защото не всички ще са подготвени) а може и кратка експедиция с преспиване в някоя хижа.На другия ден може да си спретнем един траял и после по-живо, по-здраво да се приберем
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • #11
                      До: Зимна среща в стара загора

                      Спането за децата нали го мислите на топло някъде? не ми се ще да опна чаветата на палатка до някоя хижа на 12-ти януари. С жена ми сме го правили само двамата, ама ми се ще да сме с децата и на тая сбирка.
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • #12
                        До: Зимна среща в стара загора

                        Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                        Спането за децата нали го мислите на топло някъде? не ми се ще да опна чаветата на палатка до някоя хижа на 12-ти януари. С жена ми сме го правили само двамата, ама ми се ще да сме с децата и на тая сбирка.
                        Изобщо не става дума за палатки.Идеята е да е по-голяма хижа с подходящ по размери ресторант където да се съберем.Аз ще взема музика за да си направим една дискотека, Белата ще осигури малко стриптизьорки и веселбата ще е пълна
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • #13
                          До: Зимна среща в стара загора

                          И аз чакам с нетърпение да се организира срещата в Стара Загора
                          Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                          Коментар


                          • #14
                            До: Зимна среща в Стара Загора

                            Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                            Здравейте!
                            Има идея да се организира зимна среща в старозагорската губерния.
                            Не знам организаторите кога и как ще съумеят да ни привикат, но мисля, че няма да им откажем помощ още повече ако се отнася и до пържоли работата.
                            Колеги а нови членове взимате ли с вас?Искам да попитам!
                            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                            Коментар


                            • #15
                              До: Зимна среща в Стара Загора

                              Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                              Колеги а нови членове взимате ли с вас?Искам да попитам!
                              Разбира се че приемаме, ако автомобила ви не отговаря на посочената марка се прави така патент на Ицо-Фреш



                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X