Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за избор на Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за избор на Витара

    Здравейте бъдещи колеги,
    Решил съм да се включа към вашия отбор и искам малко съвет и помощ при избора на Сузуки Витара.
    Спрял съм се на това:
    Suzuki Vitara 2.0 Нов внос

    7190 ЛВ.

    Дата на производствоноември 1998 г. Тип двигателБензинов Скоростна кутияРъчна КатегорияДълга база ЦвятСребърен
    Особености:
    4x4, ABS, Airbag, Buy back, Аларма, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Застраховка, Имобилайзер, Климатик, Лети джанти, Металик, Нов внос, Серво управление, Стерео уредба, Центр. заключване, Шибедах

    Допълнителна информация:
    Нов внос, всички екстри, лети джанти, печка която подгрява двигателя и купето. подгряване на седалките , ел. люк, нови гуми +нов акумолатор. Платена ЕКО такса+ застраховка. Цената подлежи на договаряне. Тел. за контакти 0889505025 и 0898522263

    Моля да ми кажете вашето мнение, както и какво да гледам като отида на огледа. Ще ходя с мой приятел, който е автомонтьор, но все пак бих се радвал на съвет от хора запознати от близо с тези машини.
    Продавача ми каза по телефона, че единственият проблем е че свети лампата на airbag-а.
    Предварително благодаря на всички, които ми помогнат със съвети и мнения.

  • #2
    До: Съвет за избор на Витара

    Здравей колега. Поздравления за избора на марка. Витарите са много корави джипки по принцип. Но гледай следните неща:
    1. Огледай отдолу, преден диф., картер на двиг., скорости, раздатка , заден диф. Трябва да са сухи , тоест неомаслени!
    2. Задължително виж разширителния съд на охладителната система, там трябва задължително да е чисто и бистро.
    3. Изкарай колата на асфалт и вдигни 100-120 км/ч. Не трябва да има вой на дифове или откъм скоростите.
    4. Вкарай е на хлъзгав терен, например трева или кал. Включи 4Н.
    Направи два пълни кръга наляво и надясно с максимално навит волан. Не трябва да се чува тракане и щракане откъм предния мост. Това е тест за предните карета.
    5. Ако е с автоамтични хъбове виж дали се включват и изключват.
    Теста е като я вкараш на хлъзгав терен с наклон в режим 2Н ще почне да боксува. Включи 4Н и много внимателно потегли ,ако чуеш леко шрак отпред и колата тръгне без боксуване значи работят хъбовете. Ако продължи да боксува и се върти само задния мост значи има счупен хъб/ове/.
    NISSAN TERRANO II , 2.4 i,къса база,BF Goodrich Winter slalom, 235/75/15

    Коментар


    • #3
      До: Съвет за избор на Витара

      Супер оферта - даже прекалено! Дано да е ОК колата. Аз лично без сериозен тест поне 1-2 часа каране няма да съм спокоен.
      Обърни внимание на маслото - има ли "конденз" (бели бози) по пръчката и по капачката на маслото...
      Спокойно. И основен ремонт да ти се наложи, пак ще ти дойде в нормалната цена за витара тая година и с тези екстри.
      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
      0888 315 794
      LZ1UPI
      A1 (Rh+)

      Коментар


      • #4
        До: Съвет за избор на Витара

        За Витара V6 ли говорим или 4 цилиндровия вариант?
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • #5
          До: Съвет за избор на Витара

          Отказах се от тази. Продължавам търсенето.
          Благодаря все пак за съветите.

          Коментар


          • #6
            До: Съвет за избор на Витара

            Първоначално публикуван от batboby Преглед на мнение
            Отказах се от тази. Продължавам търсенето.
            Благодаря все пак за съветите.
            Колега, напиши какво и имаше та се отказа от нея.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X