Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

    На мен по ми е интересна последващата обработка на метала в смисъл боя,грунд,кит ....Аз мисля моя багажник да го поцинковам първо и после на прахово боядисване....но ако реша да го китосам то къде се вмества кита между двете процедури...!

    п.п Колега ъглите можеш да си ги направиш с колена ,има по парнаджийските фирми различни диаметри с различни радиуси. ! Аз си купих такива за моя багажник !
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #47
      От: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

      При поцинковане температурата е много висока,китосва се преди боята.
      http://vbox7.com/play:398e8b82

      Коментар


      • #48
        От: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        /....Аз мисля моя багажник да го поцинковам първо и после на прахово боядисване....
        Ако го поцинковаш горещо е супер, но ако е студено съм имал доста проблеми при тази процедура на конструкции от тръбички и други затворени профили. Или трябва да се внимава при заварка да няма никакви пропуски(ама никакви) или да се оставят технологични отвори за изтичане на електролита, че после разяжда и боята и метала.
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • #49
          Re: От: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          На мен по ми е интересна последващата обработка на метала в смисъл боя,грунд,кит ....Аз мисля моя багажник да го поцинковам първо и после на прахово боядисване....но ако реша да го китосам то къде се вмества кита между двете процедури...!

          п.п Колега ъглите можеш да си ги направиш с колена ,има по парнаджийските фирми различни диаметри с различни радиуси. ! Аз си купих такива за моя багажник !
          Праховото боядисване не хваща добре върху кит.
          А и като цяло не съм доволен от този тип боядисване за нашите нужди.

          Имаш ли идея къде подцинковат в Пловдив, на разумна цена.
          Ходил съм да проверя в завода след кръговото на кукленско, но цените бяха...
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #50
            От: Re: От: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

            Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
            Имаш ли идея къде подцинковат в Пловдив, на разумна цена.
            Ходил съм да проверя в завода след кръговото на кукленско, но цените бяха...
            В Пловдив поцинковат горещо до КЦМ. Преди година цената беше 800лв/тон. В Стара Загора има галванично поцинковане и цената е 0,20лв за кв. дециметър.
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • #51
              От: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

              Поцинковат в бившия завод рекорд,но незнам с колко големи детайли работят,а някъде на рогошко шосе има големи вани за големи детайли,утре мога да ти кажа точно къде е ,за цени незнам !
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #52
                От: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

                Има бой 3 в 1 вуршат страхотна работа ! А и после може да го пръснете с шагре мисля че се казваше този флакон . Много ефектно се получи и скри кривините и неравностите

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X