Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с витара

    Имам въпрос. Не знам кой може да помогне!
    Много я гледаха, но не могат да ми кажат къде е проблема.
    Както си карам витарата и изведнъж почва някакъв страшен шум. Може и 50 км да не се чува, но после се обажда. Купих си кардан и сега ще го сменя да видя дали не е от там.
    Тоя шум се чува и на свободна скорост сякак, дори и при 30-40 км., и пак изчезва.
    Какво според вас е това? По принцип имам лагер, аксиален, за смяна. Стърже като пусна съединителя, но шума е страшно смущаващ все едно се чупят орехи.
    Последно редактирано от kolonal-Васил Гергов; 11-10-08, 20:11. Причина: Супер неграмотен пост. Следващия такъв ще изтрия.

  • #2
    До: проблем с витара

    Първоначално публикуван от denkata23 Преглед на мнение
    Имам въпрос. Не знам кой може да помогне!
    Много я гледаха, но не могат да ми кажат къде е проблема.
    Както си карам витарата и изведнъж почва някакъв страшен шум. Може и 50 км да не се чува, но после се обажда. Купих си кардан и сега ще го сменя да видя дали не е от там.
    Тоя шум се чува и на свободна скорост сякак, дори и при 30-40 км., и пак изчезва.
    Какво според вас е това? По принцип имам лагер, аксиален, за смяна. Стърже като пусна съединителя, но шума е страшно смущаващ все едно се чупят орехи.
    Изсъхнали са ти бронзовите втулки в предните лагери на главините.Сваляш и пълниш с грес.
    ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

    Коментар


    • #3
      До: проблем с витара

      Колега това свистене май не е от аксиалния лагер на съединитела защото той започва да работи на 100% когато е натиснат.Когато го пуснеш започва да се върти скоростната кутия и лагера почти не се върти.За това търси проблема в скоростната кутия!!!!!
      Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
      тел. 0898327627
      Радослав

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X