Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

    Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
    Привет!
    А...приятели...няма да се разберем така...аз само за Русалката ще си понеса боя...я па вие...и за вашите жени ли да ям бой...няма да стане...много ша ми доди ба...пък и за ко ми са толкоз женуря...кой ша ги рани...аз ина искам ба...
    Тц тц , напълнихте темата със спам...
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • #62
      До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
      Тц тц , напълнихте темата със спам...
      Привет!
      Най искрено и чистосърдечно се покайвам за спама...
      Ваньо ами ти сам си виновен...кой те кара да показваш русалките...
      Добри щеше да осигури мацките...май...
      Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
      .................................................................................................
      Е. Абу

      Коментар


      • #63
        До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

        Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
        Привет!
        Най искрено и чистосърдечно се покайвам за спама...
        Ваньо ами ти сам си виновен...кой те кара да показваш русалките...
        Добри щеше да осигури мацките...май...
        Аааа чакай чакай ! Аз казах че ще отговарям за бирата и мацките, които ще докарате
        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

        Коментар


        • #64
          До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

          последно колко хора ще ходим?
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • #65
            До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

            След всичко което се изписа за жени бира и природа не е ли време да съобщите най-важното.Дата,час,място и хора който ще бъдем.За да могат тези който си правят колите да се подготвят!
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #66
              До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

              Привет!
              Аз ще идвам...ако не излезне нещо непредвидено...
              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
              .................................................................................................
              Е. Абу

              Коментар


              • #67
                До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                След всичко което се изписа за жени бира и природа не е ли време да съобщите най-важното.Дата,час,място и хора който ще бъдем.За да могат тези който си правят колите да се подготвят!

                В началото на темата съм написал къде е сбирката и тръгването от Бургас: 08.08.2008 г. (Петък), паркинга на Билла - Трапезица, тръгване 19.00 часа. Добри v0id ще ви бъде гид, ако имате затруднения по ориентирането може да му се обадите на 0878/197-903.Тези които няма да успеят за петък, ще ги очакваме в Събота 09.08.2008 г. в Лозенец след Китен до 10.00 часа. след това тръгваме Ако някой иска може да дойде в четвъртък, ние ще сме там за да подготвим терена.Телефоните на които може да ме намерите са: 0888/417-383 , 0898/ 590-500
                Радиостанцията ми ще е включена на 8 канал.
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #68
                  До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                  ДАЙТЕ НЯК'ВО УСТРОЙСТВО ДЕТО ПРАЙ ЧАСОВНИКА ДА ВЪРТИ ПО-БЪРЖЕ, ВЕ ЕЕЙ.
                  Малиий колко време има до 8ми
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • #69
                    До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                    ДАЙТЕ НЯК'ВО УСТРОЙСТВО ДЕТО ПРАЙ ЧАСОВНИКА ДА ВЪРТИ ПО-БЪРЖЕ, ВЕ ЕЕЙ.
                    Малиий колко време има до 8ми
                    Търпение му е майката...и силна храна
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • #70
                      До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                      Евентуално ако не е проблем,бих желал и аз да се включа в приключението(ако успея да се добера с моето нещо до Бургас).Колегата от Добрич ако няма нищо против да даде някакви координати за връзка евентуално да се уговорим,за което благодаря предварително.ПОЗДРАВ
                      ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

                      Коментар


                      • #71
                        До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                        Първоначално публикуван от Бумбар Преглед на мнение
                        Евентуално ако не е проблем,бих желал и аз да се включа в приключението(ако успея да се добера с моето нещо до Бургас).Колегата от Добрич ако няма нищо против да даде някакви координати за връзка евентуално да се уговорим,за което благодаря предварително.ПОЗДРАВ
                        Привет!
                        Казвам се Орлин.
                        GSM-0885-730-356...звъни без да се притесняваш...Ако не отговарям значи съм зает служебно...пробваш отново, и отново...и така докато не те набера аз...
                        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                        .................................................................................................
                        Е. Абу

                        Коментар


                        • #72
                          До: Покана за лятна морска среща на Сузуки

                          И аз ще идвам. Ако има други колеги от Варна които ще идват може да се съберем и заедно да пътуваме а също може и с колегите от Добрич или близките градове около Варна да се съберем и да тръгнем. А може и да тръгнем ден или два по рано и да се доберем по черно до Бургас - просто предложение. Ако има някой заинтерисован може да се обади на тел.: 0897/900 920 - Пламен. Ако ли не ще се видиме на сборния пункт в Бургас.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                            Много замря темата а до 8 ми няма много време.
                            Някакво записване за спане ако има приспиване по хотели евентуално или нещо такова ще има ли?
                            Само на палатки ли ще е преспиването?
                            Нещо за плащане няма ли?
                            Колко хора ще идват?

                            Коментар


                            • #74
                              До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                              Първоначално публикуван от Plamen Mitev Преглед на мнение
                              Много замря темата а до 8 ми няма много време.
                              Някакво записване за спане ако има приспиване по хотели евентуално или нещо такова ще има ли?
                              Само на палатки ли ще е преспиването?
                              Нещо за плащане няма ли?
                              Колко хора ще идват?
                              Здравей Пламене, никой не е проявил интерес към хотел и предполагам че всички ще сме на палатки.Аз ще съм там още от четвъртък, ако някой е свободен и има желание да дойде по-рано, нека да заповяда.
                              От нас барбекютата с въглищата, от вас мръвката , ще осигуря и два сто литрови бидона с два душа, едно голямо платнище 4х8 м. да ни пази сянка .Искам да ви помоля да си вземете къмпинг столове и някакви сгъваеми маси за да не седим на земята.Ако някой има въпроси да пита
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • #75
                                До: Покана за лятна морска среща на Сузуки на 09-10 Август

                                Благодаря за отговора. И ние също сме за палатка риби миди и тн.. Ще ми е много приятно да се запознаем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X