Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витарата на hun_ter

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Витарата на hun_ter

    Браво huter много добре се е получила
    само слагай по големи гуми че с тези прилича малко на щръкнал ...
    Пиши едно лично да кажеш колко пари е зилязла цялата мания или ако е удобно пиши направо тука

    Коментар


    • #32
      До: Витарата на hun_ter

      Привет!
      Наистина е станала супер...сравнявахмея с жипката на наш съфорумец тръгнал по друг път...нещо моята ме кефи повече...дано не ми се разсърди колегата...
      Имах възможноста да пробвам Оризовата ракета на къра...баси кефа...нямам думи...
      Просто хиляди благодарности от мен за Иван Попов...
      Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
      .................................................................................................
      Е. Абу

      Коментар


      • #33
        До: Витарата на hun_ter

        Здравейте ! Орлинси не съм го очаквал от теб, уж сме градски , а пък във форума да научавам такива пикантерий или те е страх да не те накарам да почерпиш.Поне се обади само да я видим хем ще ти разправя за една кал , едни работи.Все пак честито и да я окаляш скоро.
        ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

        Коментар


        • #34
          До: Витарата на hun_ter

          Първоначално публикуван от Бумбар Преглед на мнение
          Здравейте ! Орлинси не съм го очаквал от теб, уж сме градски , а пък във форума да научавам такива пикантерий или те е страх да не те накарам да почерпиш.Поне се обади само да я видим хем ще ти разправя за една кал , едни работи.Все пак честито и да я окаляш скоро.
          Привет!
          Митак ами аз откакто съм се върнал от София май все съм на работа...шефа каза, че утре ще ми е свободен деня и ще ходя да я обувам...
          Пък за другата седмица сме се разбрали с Пламен да се чуем и...
          Той добре, че е Пламката да ни изкарва от калта...
          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
          .................................................................................................
          Е. Абу

          Коментар


          • #35
            До: Витарата на hun_ter

            Здравей колега . Радвам се ,че те кефи по-вече Витарката след леките промени , а със сигурност стъпва по-добре от преди . Със здраве да си я караш .
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • #36
              До: Витарата на hun_ter

              Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
              Привет!
              Митак ами аз откакто съм се върнал от София май все съм на работа...шефа каза, че утре ще ми е свободен деня и ще ходя да я обувам...
              Пък за другата седмица сме се разбрали с Пламен да се чуем и...
              Той добре, че е Пламката да ни изкарва от калта...
              Аз на Пацо му казах да звънне като ходят на разходка , ама ако ме е забравил той, звънни ми ти . Обещавам да не ви преча много.
              ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

              Коментар


              • #37
                До: Витарата на hun_ter

                Не съм ви забравил и двамата. Остават ми последни донапасвания и излитам от бокса. Надявам се до неделя да сме готови и дано завали.
                А Витарката наистина е станала много добре. Със здраве да си я караш


                ПП. И да не забравиш да почерпиш че иначе много закъсват.

                Коментар


                • #38
                  До: Витарата на hun_ter

                  Първоначално публикуван от Plamen Mitev Преглед на мнение
                  Не съм ви забравил и двамата. Остават ми последни донапасвания и излитам от бокса. Надявам се до неделя да сме готови и дано завали.
                  А Витарката наистина е станала много добре. Със здраве да си я караш


                  ПП. И да не забравиш да почерпиш че иначе много закъсват.
                  Привет!
                  Разбира се, че ще почерпя...
                  Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                  .................................................................................................
                  Е. Абу

                  Коментар


                  • #39
                    До: Витарата на hun_ter

                    Браво Орли, много е яка, само по-полечка я карай (под 200 по магистралата) поне докато и свикнеш
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • #40
                      До: Витарата на hun_ter

                      Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                      Браво Орли, много е яка, само по-полечка я карай (под 200 по магистралата) поне докато и свикнеш
                      Привет!
                      Здравей приятелю.
                      Всички които бяха на Сузуки срещата това лято на Приморско помнят спора м/у мен и Пламен Митев, че просто няма смисъл да карам като ненормален...и, че не печеля кой знае колко време...
                      Предната седмица когато ходих до София реших да послушам съветите на Пламен...и ето резултата...
                      На отиване към София...Тръгване в 06.30 от Варна и пристигнахме в 14.00 в София...направихме мъничка спирка за кафе на една бензиностанция...стремях се да карам с 130-140км/ч. на магистрала и около 110-120км/ч. на обикновения път...разлика с другите ми пътувания и лудото шофиране с 160-180 км/ч. около 45 минути.
                      На връщане се стремях да карам с около 120км/ч. на магистрала и около 100км/ч на обикновения път...разлика 1 час...
                      Баси...ми то не си струва май да бързаш и да кара човек като луд...пък аз си мислех, че печеля часове...
                      Май взех да поумнявам...ще се постарая да карам по нормално от сега на татък...е от време на време...на някоя хубава магистрала...
                      Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                      .................................................................................................
                      Е. Абу

                      Коментар


                      • #41
                        До: Витарата на hun_ter

                        Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                        ....Май взех да поумнявам...ще се постарая да карам по нормално от сега на татък...е от време на време...на някоя хубава магистрала...
                        Привет приятелю Орли,
                        Почнем ли да поумняваме, спукана ни е работата .
                        Просто исках да кажа, че като се вдигне малко колицата е нужно да и посвикнеш с новите пружини, амове и т.н. (как се държат по завоите, при по-високи и по-ниски скорости и др.), пък после да си я юркаш както и където ти подсказват душата и сърцето.
                        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                        0888 315 794
                        LZ1UPI
                        A1 (Rh+)

                        Коментар


                        • #42
                          До: Витарата на hun_ter

                          Привет!
                          Както обещах днес на Оризовата ракета и направих подарък нови зимни гуми...
                          Матадор 235/70/16...в интерес на истината щото съм лаком и исках по големи, но нещо не влизат в калниците...исках размер 245/70/16...обаче ако бях сложил по големия размер трябваше да режа прагове и калници...пък сега нещо времето ми е кът, обаче и със по малкият размер 235/70/16 не е зле...абе супер си е...аз си я харесвам...
                          ще ви постна няколко снимчици...дано да ви хареса и на вас...
                          Прикачени файлове
                          Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                          .................................................................................................
                          Е. Абу

                          Коментар


                          • #43
                            До: Витарата на hun_ter

                            Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                            Привет!
                            Както обещах днес на Оризовата ракета и направих подарък нови зимни гуми...
                            Матадор 235/70/16...в интерес на истината щото съм лаком и исках по големи, но нещо не влизат в калниците...исках размер 245/70/16...обаче ако бях сложил по големия размер трябваше да режа прагове и калници...пък сега нещо времето ми е кът, обаче и със по малкият размер 235/70/16 не е зле...абе супер си е...аз си я харесвам...
                            ще ви постна няколко снимчици...дано да ви хареса и на вас...
                            Добре е станало, наклоните са 6, гумите стават Според мен остава да мислиш само за едни хубави джанти с отрицателно ЕТ и спи града
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • #44
                              До: Витарата на hun_ter

                              Привет!
                              Ваньо нали намерих лятото ама се оказаха криви...така и не ги взех...
                              Нищо ще търся...
                              Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                              .................................................................................................
                              Е. Абу

                              Коментар


                              • #45
                                До: Витарата на hun_ter

                                Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                                Привет!
                                Ваньо нали намерих лятото ама се оказаха криви...така и не ги взех...
                                Нищо ще търся...
                                Ако изкочи нещо ще ти пиша
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X