Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каскадьора "точи" Самурай за състезание

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Каскадьора "точи" Самурай за състезание

    Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
    Много си прав за едно,за глагола ИЗГЛЕЖДА.
    АМА да си кажа и кусурите да не вземе някой да повтаря грешките ми.
    1. Двигателя (1324сс от Suzuki SWIFT- 75hp) с мъка завърташе 33" гуми.
    2. Мостовете имаха тенденция да се завъртат при потегляне и ъгъла на карданите ставаше твърде голям.
    3. Карданите работеха под голям ъгъл и каретата станаха консуматив.
    4. Разхода на гориво - ВИНАГИ над 15/100 градско.
    5. Мощност - остър недостиг на мощноси при изкачвания. Дори 1-ва бавна не стига за дълги стръмни баири. А ако спреш - палиш съединителя (от ЛАДА Нива) докато потеглиш.

    Опа... да кажа и нещо хубаво.
    1. Всява респект в околните водачи на някъкви малки колички.
    2. Безпроблемно движение по пясък.
    3. Дупки по пътищата ли??? Не съм забелязал. Гумите са напомпени 1,4 bar.
    4. Лесно преодоляване на препятствия над 50 см.
    5. Много добра акселерация на мостовете.
    6. Лесно преминаване на реки и водни препятствия дълбоки над 1 метър.
    Все пак праговете ми бяха на 70 см. (кухненска маса= 70см.) от земята и се качвах с отскок.
    уау благодаря ти за изчерпателния отговор имам още много да уча тогава няма да се заигравам с моя да не стане някой фал че и децата са с мен а той и така си върви но като гледам твоя ееееееее

    Коментар


    • #62
      До: Каскадьора "точи" Самурай за състезание

      Привет!
      Здравейте момци...
      Да си призная честно днес въобще не ми беше до двигатели...
      Някъкав ахмак ми е изтровил част от пчелите и за това, но сега почвам да набирам телефони и узная не узная веднага ще ви обадя резултата...
      Той маторя на моята витара е такъв 2 литра и четири цилиндъра...пък за този който научих и той май е бил такъв...ама май...
      Докато не го видя нищо не мога да ви кажа със сигурност...
      Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
      .................................................................................................
      Е. Абу

      Коментар


      • #63
        До: Каскадьора "точи" Самурай за състезание

        Привет!
        Така и не научих нищо...става на въпрос, че въпросният мотор си стоял в моргите на Приселци, но май трябва да се ходи до там...
        Така като гледам календара ще ходя служебно до Варна в сряда на 14.05.08 г....
        По рано няма как...
        Ако има някой колега от Варна от форума може да провери...добре...нека обаче да види и по моргите в Каменар...
        Утре като се връщам от работа ще проверя в Стожер и в Добрич...
        Това е за сега...съжалявам, че не успях да науча нещо смислено, но обещавам, че ще проверя...
        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
        .................................................................................................
        Е. Абу

        Коментар


        • #64
          До: Каскадьора "точи" Самурай за състезание

          Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
          Привет!

          Ако има някой колега от Варна от форума може да провери...добре...нека обаче да види и по моргите в Каменар...
          Утре като се връщам от работа ще проверя в Стожер и в Добрич...
          Това е за сега...съжалявам, че не успях да науча нещо смислено, но обещавам, че ще проверя...
          В с.Каменар е за френски автомобили,не си губи времето там.
          В Стожер моргата май вече не работи.Собственика ми е познат и от него знам че е дал помещението под наем.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • #65
            До: Каскадьора "точи" Самурай за състезание

            Привет!
            Значи остават Приселци и Добрич...за Добрич не съм сигурен...то и за Приселци е май тъй...абе докато не видя нищо не мога да кажа...
            Каскадьора май много бира ще трябва да изпие задето му оспамихме темата...налага се приятелю ще се озориш малко, но ти си талантлив...ще се справиш някак си...
            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
            .................................................................................................
            Е. Абу

            Коментар


            • #66
              До: Каскадьора "точи" Самурай за състезание

              доколкото знам си пада по безалкохолното ама не е сигурно.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #67
                До: Каскадьора "точи" Самурай за състезание

                Привет!
                Ами, че той сигурно си намига нещо в количката...няма начин...
                Чак пък само лимоната да консумира...ми нали трябва и дезинфекция...от време на време...
                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                .................................................................................................
                Е. Абу

                Коментар


                • #68
                  До: Каскадьора "точи" Самурай за състезание

                  Първоначално публикуван от afterburner Преглед на мнение
                  По думите на Иван Попов - пасва директно. Двигателят на външен вид е 1:1 с 1.8, с който Иван кара на бегачката си. Разликата в двата двигателя е диаметъра на буталата/цилиндрите, от там идва и по-големият обем.
                  Добри вести, ако 1.6 вземе да "малее" може да се замисля по-нататък за нещо подобно
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #69
                    До: Каскадьора "точи" Самурай за състезание

                    Привет!
                    Здравейте момци...
                    За маторя дето е 2 литра...в едната от Добричките морги ми казаха, че Във Варна е имало само, че бил автоматик...
                    Явно става въпрос за този двигател който колегата Банджо предлагаше снощи...
                    Дано да не забравя в сряда да проверя в Приселци...въх ми то там май бяха 4 или 5 морги...нищо ще се опитам...
                    Дано да ви бъда полезен...
                    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                    .................................................................................................
                    Е. Абу

                    Коментар


                    • #70
                      До: Каскадьора "точи" Самурай за състезание

                      Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                      Привет!
                      Здравейте момци...
                      За маторя дето е 2 литра...в едната от Добричките морги ми казаха, че Във Варна е имало само, че бил автоматик...
                      Явно става въпрос за този двигател който колегата Банджо предлагаше снощи...
                      Дано да не забравя в сряда да проверя в Приселци...въх ми то там май бяха 4 или 5 морги...нищо ще се опитам...
                      Дано да ви бъда полезен...
                      Питай за цена на мАторя и година и км на джипа от който е свален да се ориентирам в пазара
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #71
                        До: Каскадьора "точи" Самурай за състезание

                        Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                        Питай за цена на мАторя и година и км на джипа от който е свален да се ориентирам в пазара
                        Привет!
                        Добре...непремено...
                        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                        .................................................................................................
                        Е. Абу

                        Коментар


                        • #72
                          До: Каскадьора "точи" Самурай за състезание

                          невероятно как едно самурайче може да изгълта толкова бензин представям си една G класа с по големичък мотор.
                          а темата вече май отива кам двигатели като спокойно меже да се отвори нова.
                          поздрави

                          Коментар


                          • #73
                            До: Каскадьора "точи" Самурай за състезание

                            Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
                            невероятно как едно самурайче може да изгълта толкова бензин .......
                            поздрави
                            Не е съвсем невероятно.
                            Banjo на "Ком-Емине" е дал подобен разход, и ме успокои, че това си е нормално явление на такъв терен.
                            Явно има и друга причина за разхода на гориво, защото на асвалт се оказа, че гори 17/100 бензин, а не може да вдигне и 90км/ч. На ГАЗ гори 15/100 и ВЪРВИ с 115км/ч.
                            Понеденик или вторник го нося на елкон да го видят... че много бие през джоба.
                            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                            http://www.cardomain.com/ride/2562837

                            Коментар


                            • #74
                              До: Каскадьора "точи" Самурай за състезание

                              Малко покарахме и днес:


                              Последно редактирано от Kaskadiora; 19-05-08, 00:44.
                              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                              http://www.cardomain.com/ride/2562837

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X