Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Взаимозаменяеми части за Самурай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Взаимозаменяеми части за Самурай

    Искаха ми символични пари ,но на 250 км. от Монтана аз сложих от Лада .но се подлагат по 2 шаиби .Избивам щивта и сменям само дръжките които иска да проба.Благодаря

    Коментар


    • #77
      До: Взаимозаменяеми части за Самурай

      Моят самурай е със задни армортисори от рено.Но какво рено незнам така го зех.

      Коментар


      • #78
        До: Взаимозаменяеми части за Самурай

        И аз сложих задни амове от Нива.В по-големи дупки бият,но поне сега се кара на асфалт без да се лашка.

        Коментар


        • #79
          До: Взаимозаменяеми части за Самурай

          мойе ли да сложа 5 степенна кутия на мястото на 4 степенна на сузуки самураи 1000 куб.

          Коментар


          • #80
            До: Взаимозаменяеми части за Самурай

            колеги някой знае ли от какво пасват дръжки на вратите на самика?? по добре ако някой има за продаване,трябва ми дясната
            куче или вълк?
            в клетка ,или свободен?
            въпрос на личен избор.
            Вихрен Илиев
            0888249888
            blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
            Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #81
              До: Взаимозаменяеми части за Самурай

              Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
              колеги някой знае ли от какво пасват дръжки на вратите на самика?? по добре ако някой има за продаване,трябва ми дясната
              Ако е само дръжката мисля че от москвич алеко
              „глупава глава на краката почивка не дава”

              Коментар


              • #82
                До: Взаимозаменяеми части за Самурай

                само дръжката е
                куче или вълк?
                в клетка ,или свободен?
                въпрос на личен избор.
                Вихрен Илиев
                0888249888
                blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #83
                  До: Взаимозаменяеми части за Самурай

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  Ако знаете само колко взаимнозаменяеми части има направо ще ви се завие свят. На Самурая стават много части на които пише Мицубиши,Nipon denso, Aisin , и т.н. .Пък и от копирна машина KONICA съм слагал части.
                  На Трабанта предните амортисьори са 1:1 със Самурайските.Малеййййййййй какъв дълъг списък ще стане ако почна да пиша.
                  ТАЗИ МАРКА DENSO Е НА КОМУТАТОРА НА БОБИНАТА НАЛИ ?
                  ЗНАЕШ ЛШ ОТ КЪДЕ ДА НАМЕРЯ ТАКЪВ КОМУТАТОР ?

                  Колега, Моля не крещете във форума!
                  Последно редактирано от CarTest™; 01-07-09, 17:11.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Взаимозаменяеми части за Самурай

                    Първоначално публикуван от gswiss Преглед на мнение

                    Колега, Моля не крещете във форума!
                    И да добавя-Под ника на Banjo пише, че е баннат.
                    Което значи, че няма как да отговори...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #85
                      До: Взаимозаменяеми части за Самурай

                      Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                      Здравейте ,
                      От 2 седмици имам самурай и се заех да му дам живот че е в окаяно състояние. Свалих раздатката за да и проверя тампоните. Оказа се че двата от станата на планката са доста побългарени. Бяха сложени някакви кръгли тампони с болт през тях (в прикачения файл ги има). От ляво самостоятелния тампон е оригиналния (гледам че е бдиджистойн и не е скъсан). Сега се чудя с какво да си заместя. Имам следните питания:
                      1. Качих си оригинална програма и погледнах там че двата тампона има различни номера. Това означава че имам някаква разлика ?! някой може ли да ми каже каква е разликата ? Намерих оригинални , но са с доставка (4 раб. дни) , а и цената не е никак по моя джоб - за единия искат 65 лв. , за другия 35 лв. Та се чудех каква е разликата между предния и задния ???
                      2. Четох това, което е написал колегата по-горе и гледах снимките, но не ми стана всичко ясно. Изправя планката защото слага два еднакви тампони от двете страни ли ???
                      Ако някой може да каже от къде могат да се купят такива тампони като тези на снимките моля да пише, т.е. къде има магазин за Ифа , ходих в горе-посочения, но там вече няма такива , има само едни дето са доста по-дебели.
                      Ако някой е намерил подходящи тампони моля да пише.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #86
                        До: Взаимозаменяеми части за Самурай

                        Ако някой има размери на тампоните на раздатката, може ли да ги даде. Интересуват ме дебелина на тампона и шпилката.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Взаимозаменяеми части за Самурай

                          Първоначално публикуван от joro velkov Преглед на мнение
                          Аэ сьм с еднокамерен карбуратор от опел 1.3. Раэхот 10л. иэвьн градско беэ преден мост;эадни амортисьори от лада при повдигнати люлки

                          Колега дай по-вече инфо за този карбуратор,зощото се оказа че опел 1,3 има с различни карбуратори.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Взаимозаменяеми части за Самурай

                            Първоначално публикуван от lorkazar Преглед на мнение
                            Колега дай по-вече инфо за този карбуратор,зощото се оказа че опел 1,3 има с различни карбуратори.
                            какво по точно те интересува .1.3 еднокамерен модел 83г;с ръчен смукач

                            Коментар


                            • #89
                              До: Взаимозаменяеми части за Самурай

                              От какво да търся гарнитура за гърнетата. Става на въпрос за снадката след катализатора тя май е и единствената. Откъм катализатора е тръба със заварена планка към нея за два болта а от другата страна е тръба с въртяща се планка около нея и между тях е имало накога некава странна на форма гарнитура. sj413 87г.
                              0877 44I 88I
                              Самурай 1,3
                              Дискавъри ТД5

                              Коментар


                              • #90
                                До: Взаимозаменяеми части за Самурай

                                ами ....търси по форма,или си изрежи сам-материал има във всеки магазин
                                куче или вълк?
                                в клетка ,или свободен?
                                въпрос на личен избор.
                                Вихрен Илиев
                                0888249888
                                blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                                Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X