Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
    Дано да я откриеш
    Само че, така и не мога да намеря мястото на втория отвор. Вероятно болтчето може да се е скъсало и останало в него. Двата отвора симетрично ли са разположени?
    Мисля, че трябва да е това, малко е с забележки, но ще свърши работа, мога да го пратя утре от Шумен, тъй като съм командирован там Весели празници
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от kamarashev25 Преглед на мнение
      Някой би ли ми препоръчал какви кабели за свещите да сложа на витарката ,че от както под капака стана цветомузика и цари коледното настроение милата никак я няма и е станала една мудна
      Аз сложих Тесла и нямам проблеми...
      Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        аз сложих вчера нови кабели SEIWA и витарката отлетя а както се получи точно преди първия сняг (при нас)
        Има ли желание, има и начин , няма ли желание - намираме оправдания!!!!!

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Първоначално публикуван от MaxBass Преглед на мнение
          Аз сложих Тесла и нямам проблеми...
          И аз съм повече от месец с Тесла,но като цяло всичко ново е по-добре от старите кабели
          YAMAHA RAPTOR 700R

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Днес отново ми отказа динамото преди 10-15 дена пак отказа ,но тогава беше заяла едната четка ,но сега не е четка и ще си трябва ремон а като им знам цените на нашите майстори в Русе май по-добре да си купя друго или да го заменя с динамо от друга кола
            Има ли желание, има и начин , няма ли желание - намираме оправдания!!!!!

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              http://www.offroad-bulgaria.com/show...88#post1620288
              От 58 мнение надолу.
              Не е писал какви са отзивите след замяната, но ако е сполучливо според мен си заслужава!
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                колега прочетох внимателно цялата тема ,но така и не видях някой да е писал нещо за замяна на динамото с друго
                Има ли желание, има и начин , няма ли желание - намираме оправдания!!!!!

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
                  ...На него пък му поставих 90А алтернатор от VW Golf, надявам се да работи добре и той. Ето го и него както и фланеца и ламарината която пази от боклуци при стартера.

                  [ATTACH=CONFIG]362298[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]362299[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]362300[/ATTACH]

                  ...Говорим за 8V мотора.
                  Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
                  ...Иначе ролката е за ремък с 6 канала, предполагам при VW се въртят повече работи, но идва точно и ще пробвам сега как е с 4 каналния оригинален ремък през нея. Иначе самия VW алтернатор е малко по тесен в часта си където се захваща долу, и го пилнах на ръка, можеше да се пилне и стойката, но предпочетох алтернатора, та ако нещо не става да оставя оригиналния. Сега като го пробвам как работи ще пиша става ли без проблеми. Винаги можеш да минеш и да го видиш на място.
                  Пише!
                  Че даже и подробни снимки има
                  Чети пак от 58 мнение надолу
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Извинявай колега ,но не съм те разбрал и прочетох всичко до #58
                    а ти разбра ли какъв точно е голфа
                    Има ли желание, има и начин , няма ли желание - намираме оправдания!!!!!

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Голфа препоръчително да е дизел понеже алтернаторите им са по якички
                      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Динамото от голф 3 го намерих и сега ще го слагам ,но да попитам дали някой е наясно кой от 3-те кабела на буксата на оригиналното динамо трябва да закача за новото или да си пусна нов кабел ,а оригиналния да си седи с буксата
                        Има ли желание, има и начин , няма ли желание - намираме оправдания!!!!!

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Да попитам джанти от този моделНатиснете снимката за да я уголемите

Име:82932b.jpg
Прегледи:1
Размер:24.9 КБ
ID:5337786 от гранд витара след 2005 дали ще станат на витара 2003 година ?
                          понякога се налага да слизаме и с лифта :)

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Първоначално публикуван от ineeto Преглед на мнение
                            Да попитам джанти от този модел[ATTACH=CONFIG]406669[/ATTACH] от гранд витара след 2005 дали ще станат на витара 2003 година ?
                            НЕ стават .
                            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Много благодаря
                              понякога се налага да слизаме и с лифта :)

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                друго въпростче..... това чудо става ли за демпфер ?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25012012232.jpg
Прегледи:1
Размер:120.8 КБ
ID:5340927 , а червената пръчка е аморт на габриел който мисля да сложа (почти нов за 35 лева много ли са ?)
                                понякога се налага да слизаме и с лифта :)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X