Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Защо почти всички правят така .......
    Взимат си джипка гледат си е глезат си я правят и лифтове кефят и се и след година две .... айде на пазара ??????????
    Лудак

    Коментар


    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
      Защо почти всички правят така .......
      Взимат си джипка гледат си е глезат си я правят и лифтове кефят и се и след година две .... айде на пазара ??????????
      Ами той Джорджо май позна за мен, като каза "Ванкааа теб повече те кефи да ги правиш, отколкото да ги караш".Утре ще я наснимам и я пускам, да видим кой ще е късметлията
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Ами той Ванката я усъвършенства доколкото можа ,и то какво остава -оттук нататък -само да се кара.Смени всички слаби възли на машинката,като преден диф .,амортисьори и др.навдигната е до толкова,че да влиза в калта спокойно с Кобри 235/75 15 и ред други екстри като брони ,лебедка и тн.Евала,ама не бягай от марката.Виж вече какво е излязло на пазара-Сузуки пикап.
        Това е нова тема за дискусии и технологични разработки.Дори аз се зарибих.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от B58; 22-11-09, 03:23.
        0888 364 731

        Коментар


        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Тоз пикап не е ли "малко" голям? Ванка, с какво ще влизаш по горите? Хайде за събори и т.н. - бусчето, а по-нататък?
          Последно редактирано от Nik16; 22-11-09, 11:27.
          Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

          0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
          /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

          Коментар


          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Малко да събудя темата с една интересна идея

            тук са и останалите снимки http://www1.4x4israel.com/site/defau...1&articleID=12

            Коментар


            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Първоначално публикуван от Лъчезар Преглед на мнение
              Малко да събудя темата с една интересна идея

              тук са и останалите снимки http://www1.4x4israel.com/site/defau...1&articleID=12
              Лятото ако беше на събора, щеше да видиш наш Пешо с подобна баня, ама неговата беше по-голяма и с ширината на задницата на Витарата
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                ето го люка,но не намерих гривната..
                размери 910мм./450мм.
                Прикачени файлове
                ...от друга страна, ако беше така, можеше да бъде и ако беше - щеше. Но не е така и след като не е, няма и да бъде.

                Коментар


                • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Колегата имаше предвид когато аз си направя панела с люк, да пиша в тази тема, пак че следя темата и видях люка, драсни едно лично за цената и имаш време да потърсиш гривната(каквото и да представлявя това)

                  Коментар


                  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Първоначално публикуван от ctef Преглед на мнение
                    @nikman
                    Сигурен ли си че 33мм. височина на подложката на бъмпстопа е достатъчна за да не удря амортисьор 60см.? Защото имам други наблюдения. Друг е въпроса, че за да се свие Вартбургова пружина до такава степен ще трябва бая зор.
                    Колега,при мен е напълно достатъчно,за да не удря амортисьора(газов).Остава около 1см до края на хода му.
                    Да не удрят гумите в калника,зависи от гумите.Моите сега са 255/60/15 и са на ръба(1см) да закачат пластмасовите уширители,но не закачат.
                    Пробата е без пружина при повдигане на цялата кола на моста,под амортисьора,при което тампона се мачка доста.В реални условия ми се струва доста трудно.
                    Поздрави.
                    Прикачени файлове
                    Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                    Коментар


                    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      може да се повтарям с темата но и аз си качих лебетка на витарката но не е подварзана кам захранването защото доидоха празниците
                      но и това ще направя
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Първоначално публикуван от kappi Преглед на мнение
                        може да се повтарям с темата но и аз си качих лебетка на витарката но не е подварзана кам захранването защото доидоха празниците
                        но и това ще направя
                        Дано си я захвабак яко че лебедка винаги си трябва
                        Лудак

                        Коментар


                        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Първоначално публикуван от kappi Преглед на мнение
                          може да се повтарям с темата но и аз си качих лебетка на витарката но не е подварзана кам захранването защото доидоха празниците
                          но и това ще направя
                          Много яко изглежда,дай малко подробности!!!
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Колега на каква лебедка се спря?

                            Коментар


                            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              един колега помогна доста за поставянето на лебедката за което сам му благодарен много.тръбната броня беше изостанала но с малко рязане се вгарди в планката на лебедката сложихме и трабите отгоре
                              и това е краиният резултат с тази разлика че при мен се получи налко по напред защото има климатик + още една перка
                              лебедката е Тмах 9500лб просто такава ми изпадна доста изгодно

                              Коментар


                              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Крайно време беше и аз да се включа, след като закупих тавана от Иван Тодоров от Бургас и го сложих установих че няма гумено уплътнение на долният край на капака и реших да му сложа. Имам едни останали от старата ми кола-джета 2, със сигурност уплътнението на джетата, което стои отпред в коша и разделя сектора на чистачките с този на коша перфектно става за капака на витарата, след като се отрежат около 20см. Пробвах останалите от вратите да ги сложа на праговете на витарата-не стават, много са дебели, дори и да ги завъртиш пак не става, така че за там се отказах, ако някой знае от каква кола стават да сподели

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X