Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Ако си направиш стойки за закрепване може да си сложиш брадвичка, котва, лопатка. аз имам една плоска чанта с инструменти от москвича, но много ще натежее вратата
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Задната кора става идеална масичка,а във вратата се събират доста неща.Все не остава време да снимам "екстрите" по моята витара,но Ванката обеща утре да ми прави фотосесия
      0888 364 731

      Коментар


      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Първоначално публикуван от B58 Преглед на мнение
        Задната кора става идеална масичка,а във вратата се събират доста неща.Все не остава време да снимам "екстрите" по моята витара,но Ванката обеща утре да ми прави фотосесия
        Даммм обещах, апарата е готов.От теб искам да се епилираш и да се намажеш с олио за тен.Фотосесията ще е за чудо и приказ
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
          Даммм обещах, апарата е готов.От теб искам да се епилираш и да се намажеш с олио за тен.Фотосесията ще е за чудо и приказ
          Е, можеш да му сложиш малко аксесоари към фона - някое и друго маце по бански (не държим толкова и на банските). Не че нещо, ама да не са само суха материя
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
            Даммм обещах, апарата е готов.От теб искам да се епилираш и да се намажеш с олио за тен.Фотосесията ще е за чудо и приказ
            Привет!
            Ваньо, ами той чичо Петьо е бая космат...пък и още не е минала зимата...остъй го човеко с вълната както си е...дан земи да настини...
            Иначе идеята е страхотна и чакам с нетърпение да побликувате снимките...и яз се бях замислил за нещо подобно, но се радвам, че имам страхотни приятели с такива идей...
            Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
            .................................................................................................
            Е. Абу

            Коментар


            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
              Привет!
              Ваньо, ами той чичо Петьо е бая космат...пък и още не е минала зимата...остъй го човеко с вълната както си е...дан земи да настини...
              Иначе идеята е страхотна и чакам с нетърпение да побликувате снимките...и яз се бях замислил за нещо подобно, но се радвам, че имам страхотни приятели с такива идей...
              Ей ся,за няма и месец-два,Ванката ще качи снимки

              Коментар


              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
                Ей ся,за няма и месец-два,Ванката ще качи снимки
                Е, ти пък ся . За къде си се разбързал преди лятото ! Той Ванката да не е професионален фотограффф .
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                  Е, ти пък ся . За къде си се разбързал преди лятото ! Той Ванката да не е професионален фотограффф .
                  Тц тц тц, спамери

                  Ето снимки на "масичката"





                  Ето и какво се събира в задната врата: Триъгълник, хидравлично масло, спирачна течност, ластици, чистачки, ремък, маркуч, свински опашки и други фреболийки.В разгънато положение, кората може да се използва за масичка.Ето малко снимки и на таванен багажник, ръчна изработка.







                  И няколко снимки на защитата:



                  Витарата на снимките е на Петър - B58
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Браво на колегата Петър - станала е супер и масичката и багажника е готин. Ако реши да го продава или да сподели чертежчета, няма да му откажем .
                    Ванка, бая ветровито е било времето, за да ти остави мацето така безотговорно вратата отворена. Надявам се да няма щети
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Браво на колегата ! Тази масичка каде подпира за да стои хоризонтално.Колко бири носи ?
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Багажника е по моя идея но е изпълнение на колегата Icr.Направен е от правоъгълен профил 20/30/2.Използвахме захватите от предишните ми греди на тавана,а отзад махнахме капачетата над стоповете и там завършихме багажника с планки стегнати към купето с болтове.Голяма занимавка бяха извивките.Търсих някое предприятие да огъва правоъгълен профил ,ама за малък радиус-нищо.В нашия случай ги направихме с много срезове на профила,огъване до желания радиус и заварки.Ако трябват някакви размери или нещо друго казвайте.
                        0888 364 731

                        Коментар


                        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Относно защитата на предния диф. при дългата база инвестицията се ограничи до парче ламарина и четири болта.Не е необходимо никакво друго доработване,защото има на шасито отвори с резби,идеални за тази цел.При късата база съществуват само два от отворите-тези на гредата след дифа.и се налага доработване.
                          Продължението на защитата към лебедката е от някаква алуминиева сплав(не се огъва).А странните отвори около ролковия водач са за джака.Като слабо място се оформиха "главите" на болтовете-няколко пъти съм ги отсичал в каманаци,ама по-добре те отколкото дифа.Хубаво е да са някакви заоблени с вътрешен шестограм,звезда или нещо подобно.
                          0888 364 731

                          Коментар


                          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            А сега за масичката,ако искате да я пробвате-вземайте бири и идвайте да видим колко носи.И един съвет-ако решите да си правите нещо такова,първо си проверете амортисьрчето на вратата,че като духне вятър и питиетата заминават.Иначе съм я направил от стъклопласт със сърцевина от OSB.По този начин не я бърка никаква влага.За да стои затворена съм използвал закопчалки за съндъци.Стойките за лопатката са скоби за тръби(продават се в железариите),а за по лесно вадене съм поставил болтове с ръкохватки(от Бриколаж).Не слагайте обикновенни болтове,че ако ви потрябва лопатката ще ви трябва и ключето за тях да ви е под ръка.Друго много важно-във вратата слагайте само леки неща и подложете някоя гума,хем да не дрънкат,хем да не се отбележат на капака от външната страна.Бях решил да слагам две коланчета да я държат хоризонтално при отворено положение,но сега се подпира в задната броня и си е добре.Може да и вградя и едно нивелирче за по притенциозните пиячи.
                            Прикачени файлове
                            0888 364 731

                            Коментар


                            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Евала колега, полезно и приятно (като изключим заварките на сгъвките - те не са ми по сърце), ама може ли така да разваляте сливовата с това какао и защо в пластмасова бутилка? нямате ли си буренца
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Това за нивелирчето ми хареса ! Бирите като доидем в Бургас.
                                Това амортисьорче може ли да се излекува по някакъв начин щото моето майче е изтървало.
                                [SIGPIC][/SIGPIC]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X