Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Привет!
    Ваньо наистина е станала супер...
    Бравос...мисля, че не си збъркал като си я направил от 2 мм ламарина...аз бих я направил от 1,5, но...
    Ще те помоля като я направиш да я изтеглиш и да напишеш колко тежи...и цената евентуално...и могат ли да се правят леки корекции...форма и т.н....
    Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
    .................................................................................................
    Е. Абу

    Коментар


    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
      ... Малко по малко заприличва на броня
      Предвидил ли си места за вдигане с хай-лифт, че не виждам такива?

      Примерно 2 отвора в двата края на централната част на бронята. Хубаво е да са достатъчно широки, за да може човката на джека да се превърти свободно в тях в случай, че джипът падне (или ти го бутнеш), когато е повдигнат.
      Фулдата на времето ги направи така

      Последно редактирано от Чавдар (V93); 17-01-09, 08:27.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Предвидил ли си места за вдигане с хай-лифт, че не виждам такива?

        Примерно 2 отвора в двата края на централната част на бронята. Хубаво е да са достатъчно широки, за да може човката на джека да се превърти свободно в тях в случай, че джипът падне (или ти го бутнеш), когато е повдигнат.
        Фулдата на времето ги направи така
        В момента обмислям как да закрепя два големи шегела от двете страни на лебедката за теглене.Искам така да ги модифицирам, че да може джека да се закача за тях.Днес ще се занимавам точно с тези довършителни работи.Другото което обмислям е дали да не махна закрепващите планки на булбара, и вместо с болтове да го заваря директно на самата броня ?
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
          След като вчера приключихме с начертаването и оразмеряването в Аутокад.....
          А дали ще е възможно да качиш фаилът с чертежа

          Коментар


          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Първоначално публикуван от rotter Преглед на мнение
            А дали ще е възможно да качиш фаилът с чертежа
            Бронята я правя с един приятел, който помогна с начертаването и сглобяването.Той е решил да направи няколко брони за продаване, ако някой иска да си поръча, направо се свържете с него:
            Мартин - 0898 207 654
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
              Бронята я правя с един приятел, който помогна с начертаването и сглобяването.Той е решил да направи няколко брони за продаване, ако някой иска да си поръча, направо се свържете с него:
              Мартин - 0898 207 654
              Ми направо кажи,че той я е правил

              Коментар


              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
                Ми направо кажи,че той я е правил
                Тц, той само сканира и начерта в програмата.Останалите неща заедно.
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Привет!
                  Ваньо...оправили се след операцията???
                  За бронята и аз искам, но с малки изменения по формата...дали ще стане...
                  Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                  .................................................................................................
                  Е. Абу

                  Коментар


                  • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                    Тц, той само сканира и начерта в програмата.Останалите неща заедно.
                    Еми,значи ти си му помагал

                    Коментар


                    • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Първоначално публикуван от hun_ter Преглед на мнение
                      Привет!
                      Ваньо...оправили се след операцията???
                      За бронята и аз искам, но с малки изменения по формата...дали ще стане...
                      Ами оправям се, онзи ден ме оперираха, вчера ме изписаха и малко по малко се възстановявам.Другата сряда свалят конците и след 2-3 месеца съм тип-топ .Относно измененията няма да е проблем.Нарисувай как си я представяш и ми прати снимка или сканирай рисунката.
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Аз понеже не карам витарата на офроуд екстремно и агресивно, а колкото за разходка без щети и ми е единствена кола, си я правя да ми е максимално удобна.
                        Ето първото ми изобретение:

                        В графа бъдещи проекти са записани щит за предния диференциал и осветление за багажника - вечер не мога да намеря нищо вътре.

                        Коментар


                        • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Първоначално публикуван от ivan_j Преглед на мнение
                          Аз понеже не карам витарата на офроуд екстремно и агресивно, а колкото за разходка без щети и ми е единствена кола, си я правя да ми е максимално удобна.
                          Ето първото ми изобретение:

                          В графа бъдещи проекти са записани щит за предния диференциал и осветление за багажника - вечер не мога да намеря нищо вътре.
                          Адашче, я се замисли направо цялата кора да пада, така ще ползваш кухината на вратата да си слагаш разни неща, много е удобно
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Това е идея, как не се сетих по-рано

                            Коментар


                            • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                              Адашче, я се замисли направо цялата кора да пада, така ще ползваш кухината на вратата да си слагаш разни неща, много е удобно
                              Ванка, тя една кухина..... толкова да няма къде да завреш няколко парчета тел и други дреболий...
                              Според мен не си струва труда
                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар


                              • До: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                                Ванка, тя една кухина..... толкова да няма къде да завреш няколко парчета тел и други дреболий...
                                Според мен не си струва труда
                                Не е точно така, тези дни ще направя снимки да видиш

                                ПС
                                Адаш, никога не е късно да го преработиш
                                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                                Skype: pach_bs

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X