Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих днес за любимата "Витара"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

    Първоначално публикуван от Петър Минчев - MaxBass Преглед на мнение
    Намерих темата...Благодаря! И аз мислех така да процедирам ,но сега вече съм и спокоен ,че е това съм сигурност
    Ако не намериш оригинално маншонче,става от жигула 1към1 и струва само 2лв
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

      Здравейте!Вчера сутринта след като запраска снега реших да отида дазакърпя задното гърне на витарката,защото от ръмженето бяга всичкия дивеч в баира.Речено-сторено,но .....цялото гърне отдолу се беше издънило.Отидох на отпадъци и намерих едно гърне от форд в доста добро състояние за 5 кинта.В гаражчето пича,който ми прави витарката отряза издъненото гърне и присади фордовото като си поигра около 2часа(завари ми с ЦО-то и спуканата задна врата).Резултата е ,че няма вече шум за мен и околните.Фордовото гърненце е по-малко ,но пък за сметка на това легна отдолу на нивото на гредите и заспа.Цялото удоволствие ми излезна 20лв майсторлък.+5лв.гърне + 2лв. за конусното пръстенче Ф45мм.(беше прегоряло) на снадката на тръбите.Със здраве и безаварийно!

      Коментар


      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

        Първоначално публикуван от ники72 Преглед на мнение
        Здравейте!Вчера сутринта след като запраска снега реших да отида дазакърпя задното гърне на витарката,защото от ръмженето бяга всичкия дивеч в баира.Речено-сторено,но .....цялото гърне отдолу се беше издънило.Отидох на отпадъци и намерих едно гърне от форд в доста добро състояние за 5 кинта.В гаражчето пича,който ми прави витарката отряза издъненото гърне и присади фордовото като си поигра около 2часа(завари ми с ЦО-то и спуканата задна врата).Резултата е ,че няма вече шум за мен и околните.Фордовото гърненце е по-малко ,но пък за сметка на това легна отдолу на нивото на гредите и заспа.Цялото удоволствие ми излезна 20лв майсторлък.+5лв.гърне + 2лв. за конусното пръстенче Ф45мм.(беше прегоряло) на снадката на тръбите.Със здраве и безаварийно!
        Колега, моля те качи някоя снимка как се е получило, че аз също нямам задно гърне и доста ме дразни шума в купето. Да знам какво да търся втора употреба.
        Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
        Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
        Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
        Продавам гуми 205х70х15!

        Коментар


        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

          Дядо Коледа ми донесе ванти
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1355004465628.jpg
Прегледи:1
Размер:455.3 КБ
ID:5437999
          Още не съм ги пробвал в гората. Нямам отзиви ,но за простиране на дрехи стават
          Suzuki Vitara

          Коментар


          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

            Колега, може ли една снимка в близък план на захващането на вантите горе. Или да обясниш как си ги захванал. Долу предполагам си хванал планката с болта на калника.
            Santa Fe 2.0 CRDI, 113 к.с., 2002 г.

            Кофти е когато устата изпреварва мисълта

            Коментар


            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

              Честита нова година на всички Витараджий!!!

              Коментар


              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                Първоначално публикуван от Spirid Преглед на мнение
                Колега, може ли една снимка в близък план на захващането на вантите горе. Или да обясниш как си ги захванал. Долу предполагам си хванал планката с болта на калника.
                С по два нит гайки ф6 и шина .
                Suzuki Vitara

                Коментар


                • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                  Първоначално публикуван от jasonsmith Преглед на мнение
                  Колега, моля те качи някоя снимка как се е получило, че аз също нямам задно гърне и доста ме дразни шума в купето. Да знам какво да търся втора употреба.
                  Колега със закъснсение ,но сега намерих време.Ето снимки на задното гърне.Вече е пробвана в коловози и камънаци по време на лов и гърнето не опира отдолу.Получи се так,че е точно на нивото на гредите и пасна идеално.На мен ми си харесва.

                  Коментар


                  • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                    Първоначално публикуван от Niki 76 Преглед на мнение
                    Днес "шунтирах" регулатора на празен ход, който се влияе от температурата, че заради него ми държи високи обороти докато е студен антифриза (за G16B). А също имa възможност да започне да гори антифриз от там... Та ще видим как ще се държи без него
                    май и аз имам подобен проблем
                    я сподели какво и направи на твоята
                    Има ли желание, има и начин , няма ли желание - намираме оправдания!!!!!

                    Коментар


                    • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                      Ето още един вариант за монтаж на лебедка

                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                        Добре се е получило - много прибрано и бих казал красиво

                        Но тука по-скоро се вижда дизайна на бронята.
                        Монтажа на лебедката хич не си личи
                        Къде прави огъвките?


                        (да не помислиш, че се заяждам!)
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                          Добре изглежда, но според мен не е практично.
                          Ако се забие предницата в някоя дълбока кал става трудно да се бърка да се откача куката. Случва се доволно често. Затова по състезания аз си развивам предварително въжето, че в някои ситуации предницата е забита в пръстта или калта, не може да се даде назад, и все едно,ч е нямаш лебедка.

                          Никъде не видях откъде се бърка за да се освободи съединителя на барабана?
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                            Мислих че съм снимал монтажа на лебедката, но явно не съм . Има плоча, която е оребрена и спъната отдолу, ще я снимам някой ден. Цялото това нещо в черно се сваля лесно и има достъп до всичко зад него.
                            Всички гънки си ги правих в гаража .
                            А колата е на човек, който до сега не е барал малкото лостче, не че не е джипер , но поне с тази не му се е налагало и беше по-важен външния вид. Тези забивания на предницата до там, че да не можеш да бръкнеш за куката не са за всеки Лостчето за съединителя се достъпва от една дупка в маската, която на снимките едва се забелязва.
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                              Днес си сложихме нови гумиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение1026.jpg
Прегледи:1
Размер:72.2 КБ
ID:5448534
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • От: Какво направих днес за любимата "Витара"

                                Първоначално публикуван от nasu Преглед на мнение
                                Днес си сложихме нови гуми
                                Какъв размер са ?
                                YAMAHA RAPTOR 700R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X