Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с катализатора на Гранд Витара XL-7

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с катализатора на Гранд Витара XL-7

    Колеги купих Grand Vitara XL-7 185 кс. Купих го с газовия инжекцион ,но чека ми свети гореше ми 20литра на 100км газ. Намрих газаджията който е монтирал измисленото газово за да ми дъде софтуера на флаш отидах при др газаджия със софтурера смени инжекторите скъси мъркучите на макс върза 5-ти цилиндър за 6-ти защото не върви газ на 5-ти. Газовото е някво измислено без ОБД. Испаритела смени защото беше за 100кс сложи по-голям 250 кс разхода спадна на 15литра но пак има онова забиване на муцуната . Обслужена от към пълен комплект верига със оптигачи. Чува се едно тракане и газаджята и майстора който ми обслужва Хондата потвардиха, че левия катализатор е заминал дрънчене някъкво има. Възможно ли е чека от катализатора да свети и дали от него е дрънченето и забиването и ,ако го махна каква ще е промяната ? Ще окаже ли влияние върху разхода ще го увеличи ли или ще спадне след като се премахне катализатура и онова забиване и дрънчене ще изчезнат ли? И като махат и двата ли да махна или само натрушения да не почне да влиза в авариен режим след отстраняването му? Мерси предварително на всички колеги за съдействието.

  • #2
    От: Проблем с катализатора на Гранд Витара XL-7

    Чека ти свети от дебитомера. Ако не ти върви и няма хубаво издухване махай катализатора, но първо махни този отдолу под купето. Закачахте ли я за да прочетете грешките ?
    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X