Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моето Сузуки Джимни

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разглеждам темата и виждам, че нещо много интересно съм пропуснал да споделя...
    Заведох Джимнито на чуждестранен офроуд!

    Най-интересно ми е да карам по планинските пътеки, само че из Варненския край такива липсват. Все оглеждам картата на България и се чудя коя точка да посетя и оглеждайки така не бях съобразил, че всъщност пътя ми до Родопите (например) отнема дори повече време, отколкото да отида до Карпатите в Румъния!

    И така се хванахме с приятелката ми, натоварихме багажа и тръгнахме за офроуд и диво къмпингуване.

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:DSC00717.jpg Прегледи:0 Размер:774.9 КБ ID:6899652

    Как да опиша пейзажите... Карпатите изглеждат на комбинация от острите високи и скалисти върхове на Рила и Пирин в комбинация с безбрежното море от развълнувани хълмове на Родопите.

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:DSC00720.jpg Прегледи:0 Размер:636.1 КБ ID:6899653

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:C0011.00_11_11_02.Still003.jpg Прегледи:0 Размер:824.2 КБ ID:6899656

    Това че сме на къмпинг не означава, че ще мизерстваме - напротив, доста си угаждахме. Нутела или боровинково сладко е въпросът!

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:C0011.00_10_58_16.Still001.jpg Прегледи:0 Размер:471.9 КБ ID:6899657

    Най-хубавото при съседите ни е, че в някои райони имаш възможността да се качиш на над 2000 метра, а там пейзажите са съвсем различни.

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:C0011.00_13_15_22.Still007.jpg Прегледи:0 Размер:692.0 КБ ID:6899654

    Както знаете, в последната година-две снимам във видео формат, а не толкова снимки, както преди.
    Затова и тези "снимки" по горе, не са снимки, а са директни кадри извадени от видеото, което заснех.

    Оставям линк, който иска да се отвори една бира и да гледа повече от соло експедицията ни в Карпатите
    (субтитри от бутона СС под видеото)

    Прикачени файлове
    Suzuki Jimny; +4'' Black Raptor / Pro comp; Maxxis Bighorn 30/9.5R15; 9500lbs Winch
    Георги Кандиларов 0889/705-106

    Коментар


    • ИВАН НЕДОКЛАНОВ
      ИВАН НЕДОКЛАНОВ коментира
      Редактиране на коментар
      Браво !
      Следващия път дай сигнал , ако искаш да не сте соло

    • Nikos_VT
      Nikos_VT коментира
      Редактиране на коментар
      Чудесна разходка! Браво!
      Използвам възможността да те поздравя и да изкажа възхищение и уважение за това което си направил!!! Поздравления за желанието, постоянството, вкуса и прецизната работа. Както сам казваш в предишни постове - много хора харесват това, което си направил и черпят знания и идей от историята. Аз също съм фен на Джимни и зараден с интусиазъм от това което си направил, съм решил да си купя такава машина. АДМИРАЦИИ!!! БЛАГОДАРЯ!!!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X