Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за блокаж Самурай?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за блокаж Самурай?

    Здравейте колеги! Какво значи ляв и десен блокаж на зад.мост на Самурай?Ако някой е наясно,нека обясни. Благодаря Ви предварително!

  • #2
    До: Въпрос за блокаж Самурай?

    Това къде го видя едва ли има такова нещо
    блокажите са заден и десен.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за блокаж Самурай?

      Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
      Това къде го видя едва ли има такова нещо
      блокажите са заден и десен.
      Така обясни продавача, на въпроса дали има блокаж на зад.мост.Учудих се и Ви попитах.А сега обясни какво значи десен блокаж,заден-предполагам че е на зад. диф.
      Последно редактирано от Yaro; 19-01-08, 11:02.

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за блокаж Самурай?

        Здравейте,

        Аз мисля, че блокажите по принцип могат да са преден в предния диф, заден в задния диф и блокаж(не знам дали среден/междинен се ползва за него) в раздатъчната кутия...

        Ляв и десен съответно могат да бъдат според мен само хъбовете...

        Много поздрави,
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за блокаж Самурай?

          Това е било излазване на някой пълен ЛАИК.
          Наистина на самурая ЗАДНИЯ блокаж е монтиран от ДЯСНО на диференциала, но при задействане той блокира цялата касета.
          ПРЕДЕН блокаж заводски НЯМА. Това е една доста скъпа ЕКСТРА.
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за блокаж Самурай?

            naistina ako ima kak se vkliuchva avtomatichno li ako e r1chno ot kade

            na moq samurai vartqt edna predna i edna zadna nqma blokaj

            Преведено на български:

            Наистина, ако има как се включва? Автоматично ли? Ако е ръчно от кЪде?
            На моя Самурай вЪртят една предна и една задна. Няма блокаж.



            Бележка на преводача: Моля пишете на кирилица! Следващи постинги на маймуница ще бъдат изтривани.
            Последно редактирано от Чавдар (V93); 25-12-07, 22:04.

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за блокаж Самурай?

              Здравейте!Отказа ми блокажа на задния мост,намерих снимки и ми е ясно как действа.Въпроса ми е кое най често се износва или чупи най често-зъбите на касетата или зъбите на муфата?

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за блокаж Самурай?

                До сега сьм виждал само заоблени зьби на муфата(на няколко блокажа).На Геле беше сьщата работа и един негов приятел тук в София му я изработи.
                Сузуки Самурай-старт от скрапа
                0885192667

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за блокаж Самурай?

                  Първоначално публикуван от samurai_1(миро иванов) Преглед на мнение
                  До сега сьм виждал само заоблени зьби на муфата(на няколко блокажа).На Геле беше сьщата работа и един негов приятел тук в София му я изработи.
                  Благодаря за инфото!Само да се затопли малко и го разглобявам.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос за блокаж Самурай?

                    Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                    Това е било излазване на някой пълен ЛАИК.
                    Наистина на самурая ЗАДНИЯ блокаж е монтиран от ДЯСНО на диференциала, но при задействане той блокира цялата касета.
                    ПРЕДЕН блокаж заводски НЯМА. Това е една доста скъпа ЕКСТРА.
                    Колега за блокажа съм съгласен дали е от ляво или дясно блокират се двете колела ,обаче ако нещо се счупи ,неговоря специално за блокажа , откъде могат да се закупят части.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос за блокаж Самурай?

                      Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                      Това къде го видя едва ли има такова нещо
                      блокажите са заден и десен.
                      Мале кви глупости съм писал леле как така заден и десен ох немога да си се нарадвам на бързотията извинявам се на всички Заден и Предн съм искал да кажа
                      ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                      тел.088четири 9едно9 4нула4
                      -------------------------------------------------------

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос за блокаж Самурай?

                        Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                        Мале кви глупости съм писал леле как така заден и десен ох немога да си се нарадвам на бързотията извинявам се на всички Заден и Предн съм искал да кажа
                        ........!От 10юни до 19юни съм в Стрелча,ще имаш време да се извиниш лично! С Самурая ли да идвам или с Фронтерата?
                        Последно редактирано от горския; 20-05-08, 17:18.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос за блокаж Самурай?

                          Първоначално публикуван от горския Преглед на мнение
                          ........!От 10юни до 19юни съм в Стрелча,ще имаш време да се извиниш лично! С Самурая ли да идвам или с Фронтерата?
                          А как с Фронтерата бе със Самурая разбира се ти па иска ли питане.
                          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                          тел.088четири 9едно9 4нула4
                          -------------------------------------------------------

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X