Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разлика sidekick vitara?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разлика sidekick vitara?

    Каква е разлиакта между тях виждам че има модели 1995-1996 витара и саидкик? а мен на външен вид са ми еднакви някои да ми каже нещо по специфично?

  • #2
    До: Разлика sidekick vitara?

    Конструктивно е едно и също. Доколко то знам Сайдкик е за североамериканския пазар, и май бяха само с целнометален покрив.
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: Разлика sidekick vitara?

      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
      Конструктивно е едно и също. Доколко то знам Сайдкик е за североамериканския пазар, и май бяха само с целнометален покрив.
      Наистина, както казва Злой, Suzuki Sidekick се е произвеждал за Американския пазар от 1991 до 1998 г., само че във всички разновидности и купета, както Витарата (включително и във версия soft-top 2D)

      До 1995 година се се монтирали двигатели 1.6/80h.p. на версиите с 2 врати и 1.6/16V/95h.p. на версиите с 4 врати.
      От 1996 г. започва и монтажа на 1.8/120h.p. двигател на Suzuki Sidekick Sport - 4D, а двигателя с 95h.p. остава за всички двуврати модели.

      Най-просто външно разликата между Vitara и Sidekick е в специфичните американски габарити отстрани на предния и заден калник. А иначе Sidekick-a е с малко по-добро ниво на оборудване като често има климатик, ABS, автопилот, понякога и автоматична скоростна кутия и някои други "глезотийки".

      Може би най-спечифичното е, че двигателя 1.8/120h.p. се слага само на Sidekick Sport 4D, докато на Vitara 4D от този период се монтира 2.0/24V/136h.p., което трябва да се има в предвид при търсенето на резервни части. Окачването е едно и също.
      ... to be continued

      Коментар


      • #4
        До: Разлика sidekick vitara?

        Мен по специално ме интересува късата база? а по принцип някаква съществена разлиак в цената на частите има ли?защото си търся да си купа витара по принцип но откриването и с климатик и подходяща цена е проблем поне за сега.Но забелязвам че има саидкик на привмливи цени.та ще сбаркам ли ако предпочета саид кик от витара?като обслужване,намиране и цени на части?предполагам возия,габарити и качество са що годе равни?

        Коментар


        • #5
          До: Разлика sidekick vitara?

          Колега, това нещо е просто две търговски имена на една и съща стока. Прави си изводи сам. Пак повтарям - КОНСТРУКТИВНО е едно и също.....Имат леки разлики в интериора/екстериора и до някъде в нивата на оборудване...
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #6
            До: Разлика sidekick vitara?

            Има сайдкици само със задно! Докато при витара такова нещо не се среща

            Коментар


            • #7
              До: Разлика sidekick vitara?

              Ok благодаря много утре ще ходя да гледам един саидкик които е с автопилот 1992 а е споменато нещо за cruise control какво представлява?

              Коментар


              • #8
                До: Разлика sidekick vitara?

                Първоначално публикуван от rotter Преглед на мнение
                Ok благодаря много утре ще ходя да гледам един саидкик които е с автопилот 1992 а е споменато нещо за cruise control какво представлява?
                същото като автопилот
                ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

                Коментар


                • #9
                  До: Разлика sidekick vitara?

                  А има ли някакъв проблем с монтирането на газова уредба при саидкика?

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X