Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Най-после и аз с витара :)))

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Най-после и аз с витара :)))

    След година и малко търсене, ходене из цяла България на огледи, най-накрая си харесах и купих така мечтаната Витара. Искам да благодаря на Иван Попов и на trent за отделеното време за разговори по телефона, съветите и отговорите на може би глупавите ми въпроси Джипката беше нов внос и като цяло е добра за австрийка с оглед на това, че се нагледах на всевъзможни гнилочи и кокошарници дори и от Италия...От близо месец я имам, обслужих я и за сега съм много доволен, дано късмета ми е добър та и за напред да е така. Единствено ме тормози, че от зад(отвън) мирише на бензин малко, гледах резервоара за теч не откривам нищо обаче...
    Ето я красавицата




    Последно редактирано от bomber888; 07-09-16, 23:09.

  • #2
    От: Най-после и аз с витара ))

    Честита придобивка ,със здраве да я караш!

    Коментар


    • #3
      От: Най-после и аз с витара ))

      Много свежа жипка, честито
      Моята също мирише на бензин, при мен причината е че капачката на резервоара не е оригиналната а е от онези унуверсалните тапи, които ги продават по-бензиностанциите.Като я усетя че започва да мирише, я дърпам леко нагоре, да изпусне бензиновите пари които са се събрали в гърловината, чува се фъсссс и повече не мирише на бензин в следващите няколко дена. Все се каня да и пробия един отвор по-средата да излизат от там, без да ходя през няколко дена да я отварям.
      При теб може причината да е друга, огледай си добре нещата, но при мен специално е тази
      SUZUKI SX4 S-CROSS 1.4 Boosterjet

      Коментар


      • #4
        От: Най-после и аз с витара ))

        Честито и от мен, радвам се че съм помогнал, пусни повече снимки, с тези дажнти ли я взе, защото никой не може да ме убеди че е излязла с тях от завода. С кой двигател е, може да мирише от гърловината, ако е започнала да гние и е направила някоя друга дупка

        Коментар


        • #5
          От: Най-после и аз с витара ))

          Благодаря, с тези джанти е не знам дали така е излязла, но един приятел има австрийка пак дълга и е с същите джанти....и на него на вратите пише vitara 5...като изобщо нямам идея какво означава тази петица. Забелязвам, че всичките дълги австрийски витари са с петица Скоро ще пусна още снимки.

          Коментар


          • #6
            От: Най-после и аз с витара ))

            Петицата е минимум 500хил. без да пипаш както и да е честито и хубави моменти само с нея

            Коментар


            • #7
              От: Най-после и аз с витара ))

              Честито! Много е чаровна.... да си я караш със здраве!

              Коментар


              • #8
                От: Най-после и аз с витара ))

                Ха честито и от мен!
                Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                Коментар


                • #9
                  От: Най-после и аз с витара ))

                  Всички витари с раздувки, вежди по калниците излизат с джанти, които стоейки с гума да са на една равнина спрямо най-външната точка на веждата и не изглеждат хлътнали като тези. Ако гумитена тези джанти са зимни много е вероятно джамбазина да е взел летнитес алуминиевите джанти. Австрийци и германци дават доста често комплектите заедно.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Най-после и аз с витара ))

                    Зимни са...аз съм си харесал грабери ат2 205 75 15, и мисля да си купя железни джанти ат джимни...уж са по-изнесени, но колко не знам. Но определено така на вътре е сесящи джанти е грозно. Друг вариант е гледах във вромос фланци 38мм. ама не знам кое би било по-добре...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Най-после и аз с витара ))

                      Алуминиеви джанти с отрицателно ЕТ и J8 това е отговора Така грабера ще ги краси още повече.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Най-после и аз с витара ))

                        Честито и много да те радва
                        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Най-после и аз с витара ))

                          Благодаря ви!!!Е да, ама на на заводските алуминиеви 15-ки дето са на витара(петолъчките ако се сещате от витара екслузив) 205/75/15 май ще седят грозно...трябва може би 215...искам да взема от някъде джанта от джимни за проба само как ще седи.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Най-после и аз с витара ))

                            Ако напишеш повече данни за колата, може и да ти кажа кои са оригиналните й джанти, даже мисля че са 16 цола, именно петолъчки, и хич не седят грозно.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Най-после и аз с витара ))

                              Какво точно те интересува и ще го напиша 1995 е 1.6 16в, японска сглобка

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X