Обява

Свий
Няма добавени обяви.

kolonal и неговата Витара.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: kolonal и неговата Витара.

    Доста добре изглежда ,но ще си имаш проблеми с прекалено вдигнатата задница!Едно малко недоглеждане,което ще ти струва едно пьтуване до Велинград!

    Коментар


    • До: kolonal и неговата Витара.

      Първоначално публикуван от vasisava Преглед на мнение
      Доста добре изглежда ,но ще си имаш проблеми с прекалено вдигнатата задница!Едно малко недоглеждане,което ще ти струва едно пьтуване до Велинград!
      Какво не му хареса на задницата, и какви проблеми ще си има На Добри и моята са вдигнати даже повече от неговата и за момента нямаме никакви ядове
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 28-04-08, 21:40.
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • До: kolonal и неговата Витара.

        Първоначално публикуван от vasisava Преглед на мнение
        Доста добре изглежда ,но ще си имаш проблеми с прекалено вдигнатата задница!Едно малко недоглеждане,което ще ти струва едно пьтуване до Велинград!
        Сава здравей. Кажи какво точно имаш предвид или да мина направо при теб тези дни като идвам към Велинград?

        Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
        Какво не му хареса на задницата, и какви проблеми ще си има На Добри и моята са вдигнати даже повече от неговата и за момента нямаме никакви ядове
        Савата е страхотен майстор. Препоръча ми го turboto 45, и не се разочаровах. Явно има нещо в предвид за да го каже. Дано да бърка.

        Коментар


        • До: kolonal и неговата Витара.

          Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
          Сава здравей. Кажи какво точно имаш предвид или да мина направо при теб тези дни като идвам към Велинград?



          Савата е страхотен майстор. Препоръча ми го turboto 45, и не се разочаровах. Явно има нещо в предвид за да го каже. Дано да бърка.
          Ако има нещо в предвид направо да го сподели за да го обсъдим в темата, мисля че за това сме се събрали тук за да коментираме кой какво мисли и да споделяме своя опит.Сава, стига се стиска ами напиши няколко реда по въпроса с вдигнатата задница
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • До: kolonal и неговата Витара.

            Здравейте колеги,става вьпрос за носача на задния мост .При повдигането се изменя положението да дифа спрямо носача ,откьдето се натоварва шарнирния болт /опира в ограничителя/.Може да направите визуално срьвнение,консултация с вашия монтиор или да свалите планката с 4 болта която придьржа шарнира кьм дифа за да разберете какво е напрежението и дали не се удря шарнирния болт в корпуса .На Колонал му намекнах,когато беше в Велинград .Направете си една диагностика на задния мост,би трябвало да е изместен леко встрани.Надявам се да сьм бил полезен,ако ли не изпийте по една студена бира!

            Коментар


            • До: kolonal и неговата Витара.

              Първоначално публикуван от vasisava Преглед на мнение
              Здравейте колеги,става вьпрос за носача на задния мост .При повдигането се изменя положението да дифа спрямо носача ,откьдето се натоварва шарнирния болт /опира в ограничителя/.Може да направите визуално срьвнение,консултация с вашия монтиор или да свалите планката с 4 болта която придьржа шарнира кьм дифа за да разберете какво е напрежението и дали не се удря шарнирния болт в корпуса .На Колонал му намекнах,когато беше в Велинград .Направете си една диагностика на задния мост,би трябвало да е изместен леко встрани.Надявам се да сьм бил полезен,ако ли не изпийте по една студена бира!
              Ще тестваме и ще кажем какъв е резултата
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • До: kolonal и неговата Витара.

                Именно относно гадния ъгъл на А-рамото след лифт си бях размишлявал на скоро. Няма ли да може да се корегира проблема с добавянето на една дебела 2-3см подложка с 4 дупки за 4-те болта (и по-дълги болтове, разбира се) м/у А-рамото и диференциала? Тя би оправила ъгъла според това, което си бях чертал.

                Коментар


                • До: kolonal и неговата Витара.

                  Ровичкай си се в нета попаднах на един форум, в който е много популярен един лифт(много подобен на И.П.). При него задните пружини се заменят с такива от друго возило, отпред се слагат подложки, но това, което ми направи впечатление е, че подлагат и на А-рамото(казват че се постигало още по добра артикулация). Не мога да дам конкретен линк, че това инфо съм го посъбрал от няколко теми, но тук има малко информация за възможните пружини за отпред и отзад(за английско говорещи).
                  http://www.zookpower.ca/forums/showthread.php?t=8128
                  http://www.zookpower.ca/forums/showthread.php?t=6669
                  (Прикаченият файл е снимка на подложката, която слагат)
                  Прикачени файлове
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • До: kolonal и неговата Витара.

                    Ако е здрав шарнира на задния мост - няма ядове . Ако е разбит и чука може да го извади при як скок . За изместването в страни не съм съгласен - защото е централен шарнир
                    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                    Коментар


                    • До: kolonal и неговата Витара.

                      Ето ти подложка за А-рамото
                      Мисля да подложа и аз една такава докато съм в бокса, и да сложа една дистанционна подложка на кардана, че от лифта малко си промени мястото.
                      Прикачени файлове
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • До: kolonal и неговата Витара.

                        ААааа, искам! От къде? Или ще си ги правиш

                        Коментар


                        • До: kolonal и неговата Витара.

                          Първоначално публикуван от afterburner Преглед на мнение
                          ААааа, искам! От къде? Или ще си ги правиш
                          Да направя няколко бройки и да ви ги пратя после ?
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • До: kolonal и неговата Витара.

                            Да, съгласен, пиши тук или на лична когато имаш повече информация, поне 2ма човека от София със сигурност ще искаме, ще има и още вероятно. Критичното е подложката за А-Рамото да не и се щади материал, защото е част подложена на доста големи натоварвания

                            Коментар


                            • До: kolonal и неговата Витара.

                              Първоначално публикуван от afterburner Преглед на мнение
                              Да, съгласен, пиши тук или на лична когато имаш повече информация, поне 2ма човека от София със сигурност ще искаме, ще има и още вероятно. Критичното е подложката за А-Рамото да не и се щади материал, защото е част подложена на доста големи натоварвания
                              ОК, ще сваля размерите и ще поръчам десетина бройки, като гледам голям глад за такива детайли
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • До: kolonal и неговата Витара.

                                Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                                Ето ти подложка за А-рамото
                                Мисля да подложа и аз една такава докато съм в бокса, и да сложа една дистанционна подложка на кардана, че от лифта малко си промени мястото.
                                Сава, това ще реши ли проблема?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X