Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отново с Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Отново с Витара

    Трифоне, слагай очилата.
    По-напред съм написал, че си купих двигател от балено 1,8, който чака в сервиза за смяна. Първо трябва да му сменя картера и тръбата за маслото. Тъй като сайдкик спорт 1,8 на части не се намира по нашите земи, проучих и установих, че картер от витара 2,0 4цил става без преправяне. Защо да развалям два картера, като има готово решение? А 1,6 ще си седи кротко в ъгъла без да го разбутвам.

    Коментар


    • #47
      От: Отново с Витара

      Значи ти си ми взел компа от врачанското балено!!! Картер от 2.0 също е достатъчно трудно, 1,8 сайдкик спорт дълга база съм виждал на живо поне 10 бройки, но нито едно за скрап, защо ли. А картери от колеги за 1,6 бол, така че вземай един, режи, мери, и влизай в джаза.

      Коментар


      • #48
        От: Отново с Витара

        Моето е силистренско
        Има картери, ама хиените по моргите искат почти колкото дадох за двигателя.
        Ще намеря, сделания е краен вариант, макар че ЦО-то ми е в ръцете.

        Коментар


        • #49
          От: Отново с Витара

          Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
          Трифоне, слагай очилата.

          Аз като казвам че трябва да иде на масаж с освобождаване,значи трябва Ванка, не знам защо търсиш картер, щом имаш ЦО ,ще го извъртиш за има няма час.
          Последно редактирано от jimito; 26-01-16, 19:04.
          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

          Коментар


          • #50
            От: Отново с Витара

            За масажа-ще дойда при теб, ама след пол. година. Може да се пита Иван Попов. Аз имам и друг коз. Ама утре ще кажа.

            Коментар


            • #51
              От: Отново с Витара

              Вкарах си автогол.
              Реших да отворя и изчистя ключа на ел.стъклата, който е на шофьорската врата.
              Оттам изпаднаха две пластинки, които не мога да им намеря мястото.
              Всичко работи, освен свалянето на дясното стъкло.
              Когато се окъсят две пластинки, свалянето работи, но трябва да се прекъсне контакта, за да се вдигне.
              Някой играл ли си е с това, да даде акъл?
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2016-01-27_18-44-33_853.jpg
Прегледи:1
Размер:152.0 КБ
ID:5699909

              Коментар


              • #52
                От: Отново с Витара

                Някой си е играл, ама няма спомен чак толкова Що ми се струва, че нещо липсва на тая снимка?
                О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                Коментар


                • #53
                  От: Отново с Витара

                  Липсва само капака с бутоните.
                  Тея джапанки как можаха да измислят такава схема, да ги е.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Отново с Витара

                    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                    Липсва само капака с бутоните.
                    Тея джапанки как можаха да измислят такава схема, да ги е.
                    Едната пластинка(сребристата) не е оригиналната,а като гледам ти липсват и части.Питай Трифон,той ги знае тия джаджи
                    Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                    Dacia Duster 4WD

                    Коментар


                    • #55
                      От: Отново с Витара

                      Косьо, този бутон е от дългите след 1996г. на витара с новите тапети, в него има електроника и не съм отварял такива, защото не се чупят

                      Коментар


                      • #56
                        От: Отново с Витара

                        Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                        Косьо, този бутон е от дългите след 1996г. на витара с новите тапети, в него има електроника и не съм отварял такива, защото не се чупят

                        Не са били чипили, я виж Ванката какво ги прави. Ванка какво стана с щангата ?
                        Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Отново с Витара

                          Щангата е с два рециклирани накрайника и монтирана. Не ми хареса как е направена, но ще видя колко ще кара.
                          Ако ти трябва другата, да я пращам?

                          Коментар


                          • #58
                            От: Отново с Витара

                            С картера какво стана?
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • #59
                              От: Отново с Витара

                              Имам чисто нови амортисьори за Дискавъри. Чудя се как да ги сложа на витарата. Проблемът е, че закрепването е обратно - горе ухо, долу шпилка.
                              Сещам се за два варианта: да направя преходници, но така ще станат прекалено дълги и да променя захващането към рамата и към моста. Вторият вариант също не ми харесва - не знам как ще е с тези амортисьори, възможно е да дойдат прекалено твърди, диското е двойно по-тежко.
                              Руснаците пишат, че слагат от 4рънър, а той също е доста по-тежък. Някой слагал ли е такива?

                              Коментар


                              • #60
                                От: Отново с Витара

                                Днес имах път и реших да я засека на бензин.
                                8,8 л/100 при 100-120 Варна-В.Преслав и обратно по магистралата.
                                На газ лапа 10.
                                Мисля, че е добре за тухличката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X