Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Vitara 2.0i v6 24v 136kk

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Vitara 2.0i v6 24v 136kk

    Здравейте.мога ли да сложа обикновенна газова уредба на този мотор.Ако може някой да помогне.

  • #2
    От: Въпрос за Vitara 2.0i v6 24v 136kk

    Че може може,ама дали си струва?И аз бях пред такава дилема и се отказах,сложих си ГИ.
    SUZUKI VITARA V6
    HONDA CBR 919RR
    MERCEDES ML
    MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за Vitara 2.0i v6 24v 136kk

      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=162932 Ето ти моята тема прочети и прецени.
      SUZUKI VITARA V6
      HONDA CBR 919RR
      MERCEDES ML
      MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за Vitara 2.0i v6 24v 136kk

        Първоначално публикуван от damyanco Преглед на мнение
        Здравейте.мога ли да сложа обикновенна газова уредба на този мотор.Ако може някой да помогне.
        Може и според мен и моите наблюдения е по ефтино, по безпроблемно, по елементарно и по дълготрайно и т.н. Има няколко тънкости при монтажа. Писал съм и в други, но пак да споделя моя опит. Най добре работи без плочка, директно два щуцера в пластмасата пред дросела така, че да не пречат на дебитомера. Аз карам с BRC 100 KW монтиран на мястото на филтъра с активния въглен /него го изхвърлям/. Там е и по близо до парното и маркучите ги връзвам последователно след парното - никакви тройници !!! Ако си около София звънни да те пратя в сервиза в който са ми монтирали над 10 таива, ако не като отидеш при газаджията ми звънни да му кажа какво и как. П.С. Не познавам някой с Г.И. които да не е имал проблеми : настройки, дюзи, филтри, компютри, изпарители и т.н.
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за Vitara 2.0i v6 24v 136kk

          много ви благодаря за отговорите

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за Vitara 2.0i v6 24v 136kk

            И какво е решението ти?
            Просто от любопитство. Най вече ако сложиш обикновена газова уредба...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X